Hlavní navigace

Autoweb.cz nabízí svezení na brněnském okruhu

[Tisková zpráva] Registrovaní uživatelé motoristického serveru autoweb.cz dostali možnost svézt se na brněnské závodní trati v jednom z vozů Klubu sportovních aut. Podmínkou účasti v soutěži o tento unikátní zážitek bylo správné zodpovězení tří postupně zveřejněných otázek týkajících se motoristického sportu. Vítězem se stane ten, jehož správné odpovědi dorazí na adresu redakce@autoweb.cz v týdnu do 30. dubna jako 1555. v pořadí. Výherce hlavní ceny bude oznámen v pondělí 4. května.

Sdílet

„Snažíme se o to, aby autoweb.cz nepřinášel svým uživatelům jen zajímavé, aktuální informace, ale také něco navíc, například zážitky, k nimž má většina z nás velmi složitý, skoro až nemožný přístup,“ vysvětluje důvod spolupráce s Klubem sportovních aut Jiří Červenka z divize Muži/Auto společnosti Limemedia, která autoweb.cz provozuje. Dvacet dalších soutěžících dostane volné vstupenky na Den Klubu sportovních aut, největší sraz sportovních a supersportovních aut, který se letos koná v sobotu 16. května na autodromu v Brně. Návštěvníci si na něm budou moci prohlédnout auta jak zblízka v paddocku, tak i v plné rychlosti na závodní trati.

Server autoweb.cz je jedním z nejnavštěvo­vanějších českých motoristických serverů, měsíčně přitáhne přes 130.000 čtenářů. Provozuje ho společnost Limemedia, která dále vlastní i servery Living.cz, Femina.cz a Formule-1.cz, komunitní portál PartyPlanet a interaktivní magazíny BEAST, iMOTOR, SHINE, SHOT nebo THE MEN.