Hlavní navigace

Autoweb.cz zahájil spolupráci s OtoMoto.cz

[Tisková zpráva] 3. 8. 2009; Dva významné české motoristické servery, Autoweb.cz a OtoMoto.cz, navázaly spolupráci založenou na částečném sdílení obsahu. Na Autowebu tak mohou uživatelé v sekci BAZAR nyní vyhledávat nové i ojeté automobily a motocykly z databáze serveru OtoMoto.cz (viz http://www.autoweb.cz/autobazar). Server OtoMoto naopak nabízí svým návštěvníkům redakční obsah z Autowebu.

Sdílet

„Díky spolupráci s OtoMoto.cz mají návštěvníci serveru Autoweb.cz na dosah ruky aktuální a kvalitní databázi vozidel k prodeji. Její výhodou je především možnost snadného a přesného vyhledávání podle celé řady kritérií, od ceny a roku výroby až po specifikaci kraje,“ řekl Jan Fahoun, generální ředitel společnosti Limemedia a.s., která Autoweb.cz provozuje.

OtoMoto.cz
Motoristický inzertní server OtoMoto.cz je dceřiný servis největšího českého on-line aukčního portálu Aukro.cz. Je určený jak motoristům, tak firmám obchodujícím s novými a ojetými automobily. Inzertní nabídky jsou uveřejňovány nejen na www.OtoMoto.cz, ale také na mateřském Aukru v kategorii Auto-moto. Za první rok existence se týmu motoristického serveru podařilo navázat spolupráci s největšími poskytovateli softwaru pro prodejce automobilů. V současnosti inzeruje na serveru OtoMoto.cz více než 110 firem, které se zabývají prodejem vozidel. Počet vystavených vozidel se vyšplhal na 18 000, návštěvnost portálu se rovná 15 tisícům unikátních uživatelů denně. OtoMoto.cz také aktivně podporuje český motosport.

Server autoweb.cz
Autoweb.cz je jedním z nejnavštěvo­vanějších českých motoristických serverů, měsíčně přitáhne přes 130.000 čtenářů. Provozuje ho společnost Limemedia, která dále vlastní i servery Living.cz, Femina.cz a Formule-1.cz, komunitní portál PartyPlanet a interaktivní magazíny BEAST, iMOTOR, SHINE, SHOT, THE MEN nebo iGizmo.