Hlavní navigace

Avaya oznamuje další vylepšení portfolia pro IP telefonii

[Tisková zpráva] Software Avaya Communication Manager 4.0 a brány Avaya G860 Media Gateway zajišťují vyšší kapacitu a lepší mobilitu. Avaya rozšiřuje přístup k funkcím inteligentních komunikací, které posilují obchodní kontinuitu a produktivitu. Tři dostupné modely telefonů Avaya one-X™ splňují potřeby podnikových uživatelů

Sdílet

ORLANDO, Fla. – Avaya Inc. (NYSE:AV), 21. 3. 2007 – Avaya, přední světový dodavatel firemních komunikačních aplikací, systémů a služeb, ohlašuje další významné vylepšení svého portfolia pro telefonování přes internetový protokol (IP) prostřednictvím nové generace své přední platformy pro IP telefonii Avaya Communication Manager a kompletní řady stolních telefonů příští generace Avaya one-X™ Deskphones. Tato zpráva byla zveřejněna na konferenci VoiceCon Spring 2007, která spojuje ty, jež mají v podnicích na starosti rozhodování, a přední prodejce, analytiky a konzultanty s cílem zaměřit se na ústřední problematiku podnikových sítí a komunikací.

Avaya Communication Manager 4.0 poskytuje podnikovým zákazníkům možnost budovat větší a pružnější komunikační sítě a zajišťuje špičkovou obchodní kontinuitu, čímž reaguje na potřebu bezpečných a vysoce dostupných komunikací. Communication Manager 4.0 poskytuje klíčovou IP základnu, pomocí níž zajišťuje Avaya inteligentní komunikační schopnosti.

„Společně s tím, jak společnosti přecházejí na konvergované síťové systémy a rozšiřují používání IP telefonování, je nezbytným klíčovým cílem podniku zajistit transparentní komunikační služby, jež jsou nezávislé na umístění sítě a době výpadku a díky kterým mohou být pracovníci stejně produktivní v kanceláři i na cestách,“ řekl Frank Dzubeck, prezident společnosti Communications Network Architects Inc. „Je stále zřejmější, že prodejci komunikačních sítí, jako je Avaya, kteří zajišťují strategické podnikové platformy a naplňují taktické ekonomické a obchodní potřeby, mají dobrou pozici k tomu, aby umožnili společnostem vstoupit do další fáze aplikačně orientované IP telefonie.“

Avaya Communication Manager 4.0 spojuje špičkovou obchodní kontinuitu a zvýšenou kapacitu s mobilitou a vylepšením pro pobočky.

Posílená obchodní kontinuita – Dojde-li k přerušení služeb sítě WAN, software Avaya Communication Manager 4.0 zajistí kontinuitu komunikací a minimalizuje tak narušení obchodních činností. Nové funkce Dial Plan Transparency zajišťují, že uživatelé mají všechny možnosti volání až do obnovení funkčnosti sítě WAN a jsou uchovávány i záznamy o hovorech, což zajišťuje shodu s předpisy či politikou.

Zvýšená kapacita – Společně s tím, jak velké podniky konsolidují svoji telefonní infrastrukturu, funkce Rozšíření číslovacího plánu v rámci Avaya Communication Manager 4.0 dokáže pomoci předcházet kolizím číslovacího plánu a umožňuje zjednodušené nasazení. Padesátiprocentní zvýšení kapacity linek a posílená kapacita mediálních služeb poskytuje větší prostor pro růst.

Avaya rovněž představila Avaya G860 Media Gateway, velkokapacitní bránu v malém provedení, která zajišťuje rozhraní DS3, jež podporuje vysoký objem hovorů. G860 navíc podporuje otevřený a na standardech postavený Session Initiation Protocol (SIP) pro připojení k systému Communication Manager..

Větší mobilita – Pomocí software Avaya Communication Manager 4.0 se vyšší produktivita na cestách stává skutečností pro více pracovníků. Díky vylepšeným schopnostem pro podnikové mobilní uživatele se uživatel může přihlásit k telefonu ze vzdáleného místa a následně uskutečňovat a přijímat hovory, jako kdyby byl u svého primárního telefonu. Zároveň mohou uživatelé po celém světě mapovat své služební hovory pomocí oblíbeného rozšíření Avaya Extension to Cellular. Tyto globálně dostupné funkce umožňují hladkou komunikaci napříč mnoha přístroji na několika místech, což pro pracovníky distribuovaného podniku, kteří často cestují mezi pracovišti, představuje neocenitelnou­ pomoc.

Avaya one-X™ telefony s nástroji pro vyšší produktivitu práce Rodina Avaya one-Xtm stolních telefonů zahrnuje řadu Avaya telefonů 9600, jenž jsou konstruovány pro širokou paletu uživatelských profilů. Základními dostupnými řadami jsou:

  • 9640 IP Telephone pro obchodníky, PR managery, právní zástupce, advokáty a všechny, kterým je telefon nezbytným pracovním nástrojem. 9640 je nyní poprvé dostupná v provedení s barevným displejem;
  • 9650 IP Telephone pro zaneprázdněné asistenty vedoucích pracovníků nebo recepční, kteří řídí hovory ostatních;
  • 9610 IP Telephone je vhodný k použití v halách, vestibulech a ostatní společných oblastech, kde je nutná jednoduchost operace.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).