Hlavní navigace

Avaya představuje kalkulátor úspory energie

[Tisková zpráva] Internetová kalkulačka pomáhá firmám vyhodnotit přínosy pružné práce pro životní prostředí

Sdílet

Londýn, UK – 14. leden 2009 – Společnost Avaya, přední světový poskytovatel softwaru, systémů a služeb pro obchodní komunikaci, představil kalkulátor energetických úspor, který pomůže firmám určit, kolik energie mohou ušetřit při používání pružných pracovních metod.

„Víme, že inteligentní pracovní metody jsou dobré jak pro firmu, tak i pro životní prostředí,“ řekl Martyn Lambert, viceprezident pro marketing pro Evropu, Blízký východ a Afriku společnosti Avaya. „Naše kalkulačka úspory energie pomůže firmám vyčíslit dopad jejich aktivit na podnikání i na planetu.“

Kalkulátor úspory energie počítá, kolik kilowattů energie, kolik litrů benzínu či nafty a kolik tun vyprodukovaného uhlíku lze ročně ušetřit v závislosti na počtu dní, v nichž firma dovolí pracovat svým zaměstnancům z domova. Výsledky zahrnují úspory energie díky menšímu svícení a vytápění kanceláří a díky tomu, že zaměstnanci nemusí cestovat do a z firmy každý den.

Kalkulátor rovněž navrhuje škálu řešení unifikovaných komunikací, které pomáhají firmám dosáhnout cílů v oblasti pružné práce a obchodní produktivity.

Kalkulátor úspory energie od společnosti Avaya je k dispozici na http://www.ava­ya.com/campaig­ns/usa/Green/in­dex.html.