Hlavní navigace

Avaya rozšiřuje svou distribuční síť na Slovensku

[Tisková zpráva] Praha, CZ - Avaya, 28. 6. 2007 - Společnosti Avaya a Sofos oznamují zahájení distribuce Avaya produktů na Slovensku. Cílem partnerství je zajistit dostupnost produktů IP Office a Integral 5 na slovenském trhu. Sofos se stává přímým slovenským distributorem Avaya produktů.

Sdílet

Avaya je předním světovým poskytovatelem aplikací, softwaru a služeb pro firemní komunikaci. Sofos se zabývá distribucí standardních IT produktů, produktů pro průmyslové aplikace (IPC) a řešením problémů bezpečnosti informačních systémů na Slovensku.

„Důvodem pro rozšíření našeho portfolia o produkty Avaya je rostoucí poptávka našich zákazníků po kvalitních produktech. Vzhledem k tomu, že produkty Avaya splňují náročné požadavky, rozhodli jsme se uzavřít partnerství právě s touto společností“, uvedl Jan Hoľko, Product Manager Sofos.

„Pro Avaya je spolupráce s partnery důležitým momentem úspěchu. Z hlediska rozšíření obchodních aktivit na slovenském trhu se Sofos stává strategickým partnerem pro tuto oblast“, dodal Ivan Kupkovič, Indirect Sales Manager, Avaya Slovakia s.r.o..