Hlavní navigace

Avaya rozšiřuje svou distribuční síť na Slovensku

[Tisková zpráva] Praha, CZ - Avaya, 28. 6. 2007 - Společnosti Avaya a Sofos oznamují zahájení distribuce Avaya produktů na Slovensku. Cílem partnerství je zajistit dostupnost produktů IP Office a Integral 5 na slovenském trhu. Sofos se stává přímým slovenským distributorem Avaya produktů.

Sdílet

Avaya je předním světovým poskytovatelem aplikací, softwaru a služeb pro firemní komunikaci. Sofos se zabývá distribucí standardních IT produktů, produktů pro průmyslové aplikace (IPC) a řešením problémů bezpečnosti informačních systémů na Slovensku.

„Důvodem pro rozšíření našeho portfolia o produkty Avaya je rostoucí poptávka našich zákazníků po kvalitních produktech. Vzhledem k tomu, že produkty Avaya splňují náročné požadavky, rozhodli jsme se uzavřít partnerství právě s touto společností“, uvedl Jan Hoľko, Product Manager Sofos.

„Pro Avaya je spolupráce s partnery důležitým momentem úspěchu. Z hlediska rozšíření obchodních aktivit na slovenském trhu se Sofos stává strategickým partnerem pro tuto oblast“, dodal Ivan Kupkovič, Indirect Sales Manager, Avaya Slovakia s.r.o..

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).