Hlavní navigace

Avaya s novým vedením v České republice a Polsku

[Tisková zpráva] Praha, 25. únor 2009 – – Společnost Avaya oznamuje změny ve vedení na českém a polském trhu. Obchodním ředitelem Avaya pro Česko a Slovensko byl jmenován Patrik Monari (35). Na rozvoji aktivit na českém a slovenském trhu bude spolupracovat s Jakubem Abramczykem, nově jmenovaným výkonným ředitelem Avaya v Polsku.

Sdílet

Před jmenováním obchodním ředitelem působil Patrik Monari na obchodní pozici se zaměřením na finanční sektor a rozvoj nepřímého prodeje. Do jeho kompetencí patřilo i vedení projektů pro významné zákazníky jako jsou KB, ING nebo ČEZ. Za jednu z priorit považuje další rozvoj nepřímého prodeje: “Jsem přesvědčen o tom, že řada IT firem má velmi dobré zkušenosti s poskytováním řešení pro business segment. Naším cílem je podpora zařazení komplexních komunikačních technologií Avaya do jejich portfolia,” říká Patrik Monari.

Pan Monari pracuje ve společnosti Avaya třetím rokem. Před příchodem do společnosti pracoval ve firmách Autocont a The Phone House na obchodních a manažerských pozicích. Je ženatý, má dvě děti a mezi jeho zájmy patří literatura, divadlo, golf a fotbal.

Jakub Abramczyk byl jmenován výkonným ředitelem Avaya v Polsku na konci roku 2008. Kromě řízení polské pobočky bude do jeho kompetence spadat také řízení aktivit v České republice a Slovensku. Jakub Abramczyk má více než 10 let zkušeností v oboru nových technologií, kde kromě společnosti Avaya působil ve společnostech Lucent Technologies, Symbol Technologies a Motorola. „Jsem optimistický ohledně růstu našeho regionu a jsem přesvědčen o tom, že je na všech třech regionálních trzích dostatek místa pro uplatnění řešení Avaya,“ říká Jakub Abramczyk.

O společnosti Avaya
Společnost Avaya navrhuje, staví a spravuje komunikační sítě pro více než milion firem po celém světě včetně 90% nejvýznamnějších firem ze seznamu FORTUNE 500. Společnost Avaya je předním světovým dodavatelem bezpečných a spolehlivých IP telekomunikačních aplikací, systémů a služeb. Své produkty poskytuje velkými i malým firmám. Společnost pomáhá stávajícím i novým zákazníkům dosahovat vynikajících podnikatelských výsledků díky aplikacím vyspělé technologie pro konvergenci hlasové a datové komunikace poskytováním bezkonkurenčních komplexních služeb celosvětového rozsahu. Více informací naleznete na webových stránkách Avaya: http://www.ava­ya.com .

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).