Hlavní navigace

Avaya Slovakia rozšiřuje distribuci produktů pro enterprise segment

[Tisková zpráva] Rozšíření partnerství se společností Sofos, spol. s r. o. zajistí dostupnost produktů Multivantage na slovenském trhu

Sdílet

Bratislava, Slovensko, 5. října 2007  – Společnosti Avaya a Sofos oznamují rozšíření distribuce Avaya produktů na Slovensku. Avaya (NYSE: AV) je přední světový dodavatel firemních komunikačních aplikací, softwaru a služeb. Sofos, spol. s r.o. je autorizovaným distributorem Avaya produktů IP Office a Integral 5 na slovenském trhu a nyní také produktů pro enterprise segment – známých pod názvem Multivantage.

Na základě splnění očekávaného objemu prodeje, rozšiřuje Avaya Slovakia distribuční kontrakt se společností Sofos o distribuci Avaya produktů určených pro enterprise segment. Počínaje říjnem 2007 bude prostřednictvím Sofosu na slovenském trhu dostupné kompletní produktové portfolio společnosti AVAYA.

Jan Hoľko, Product Manager společnosti Sofos rozšíření distribučního kontraktu hodnotí: „V uplynulém čtvrtletí se nám potvrdili prognózy odbytu Avaya produktů. Rostoucí poptávka a schopnost Avaya řešení pokrýt náročné požadavky zákazníků nás motivují k rozšíření portfolia“.

„Podle našich očekávání dodržel Sofos svým závazkům vyplývajícím z distribučního kontraktu. Jsme potěšeni nárůstem odběru i poptávkou zákazníků po rozšíření portfolia v dané oblasti“, dodal Ivan Kupkovič, Indirect Sales Manager, Avaya Slovakia s.r.o..

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).