Hlavní navigace

Avaya zahájila spolupráci s Kapsch

[Tisková zpráva] Kapsch začlenil řešení unifikované komunikace a kontaktních center do svého portfolia podnikových řešení v ČR a SR

Sdílet

Praha, 24. února 2009  – Společnost Avaya oznámila, že od ledna letošního roku je Kapsch jejím partnerem v České Republice a na Slovensku. Společnost Kapsch bude využívat všechny produkty Avaya z oblasti unifikované komunikace a kontaktních center pro poskytování služeb a řešení zákazníkům.

Partnerství bylo uzavřeno krátce po úspěšné akvizici, kterou Avaya získala Nortel Enterprise Solutions (NES). V lednu oznámená integrace služeb a řešení Avaya a NES poskytuje společnosti Kapsch vítanou příležitost pro rozšíření portfolia podnikových řešení v oblastech unifikované komunikace, kontaktních center i call center.

Začlenění komunikačních řešení Avaya umožní společnosti Kapsch tuto filozofii dále rozvíjet a zákazníkům z řad firem i organizací poskytovat nejmodernější komunikační řešení, založená na komunikaci v reálném čase, tam kde je to přínosné. Uživatelé mohou plnit svoje úkoly efektivněji tím, že budou mít přístup k informacím na základě kontextu s jejich úkoly. Kapsch tak může nabídnout nová komunikační řešení stávajícím zákazníkům i využít know-how, které již odborníci společnosti Kapsch mají.

O společnosti Avaya
Společnost Avaya je předním světovým dodavatelem podnikových komunikačních systémů. Poskytuje řešení unified communications, kontaktních center a související služby přímo i prostřednictvím partnerů předním firmám a organizacím celého světa. Podniky všech velikostí tak díky znalostem Avaya mohou zvýšit úroveň efektivity, spolupráce, zákaznických služeb i konkurences­chopnosti. Více informací naleznete na webových stránkách Avaya: http://www.ava­ya.com .

O společnosti Kapsch
Kapsch s.r.o. je jeden z předních dodavatelů řešení a služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). V České republice zaměstnává přes 130 pracovníků a disponuje 8 servisními středisky, kterými pokrývá celé území České republiky. Kapsch je partnerem, který pomáhá maximalizovat zhodnocení investic svých klientů do ICT. Poskytuje služby a řešení nadnárodním společnostem a zároveň významným tuzemským organizacím.Více informací naleznete na webových stránkách Kapsch: http://www.kap­sch.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).