Hlavní navigace

AVG MailGate chrání centrálně příchozí poštu

[Tisková zpráva] Brno, 26. července 2007 – GRISOFT, dodavatel bezpečnostního software AVG, uvedl na trh nový produkt AVG MailGate. Pracuje na platformě operačního systému Linux a v kombinaci s dodávaným hardware je schopen centrálně chránit příchozí poštu před viry, červy, trojskými koni i nevyžádanou poštou. Výhradním distributorem je společnost 100MEGA Distribution, která toto řešení nabízí ve svém portfoliu počítačů a serverů značky HAL3000.

Sdílet

„AVG MailGate je ideálním a uceleným řešením zejména pro malé a střední firmy,“ uvedl Karel Obluk, technický ředitel společnosti GRISOFT. „Zapojení do sítě je velmi jednoduché, nejsou nutné žádné velké zásahy do existující infrastruktury a na systém neklade žádné velké nároky. Produkt analyzuje a filtruje příchozí poštu a předává ji dále na cílový server v lokální síti.“

Licence na 24 měsíců až pro 200 poštovních účtů a jeden server zahrnuje veškeré aktualizace i bezplatnou dodávku nových verzí produktu. Samozřejmostí je plná profesionální technická podpora. Administrace je zajištěna přes webové rozhraní, přičemž lze v případě potřeby uvést veškeré nastavení aplikace AVG MailGate do původního stavu. Doporučená cena pro koncového uživatele je 19.990 Kč bez DPH.