Hlavní navigace

AVG Technologies představuje nového personálního ředitele

[Tisková zpráva] Česká republika, 2. října 2008 – Společnost AVG Technologies, přední dodavatel bezpečnostního software, znovu významně posílila svůj management. Novým personálním ředitelem se stal Jiří Omelka, který doposud působil na vedoucích pozicích ve firmách APV a také GE Money Bank. Jeho úkolem bude přinést své odborné zkušenosti do technologické firmy s více než 300 zaměstnanci, jejichž počet neustále roste.

Sdílet

„AVG Technologies nyní prodělává skutečně dynamický růst. Nová struktura celého oddělení HR a všech procesů proto směřuje ke stabilizaci a podpoře další expanze firmy,“ řekl personální ředitel AVG Technologies Jiří Omelka. „Mým úkolem a úkolem celého týmu bude dát k dispozici všem manažerům nástroje k tomu, aby byli schopni se svými lidmi lépe pracovat, tedy aby každý věděl, jaká je jeho role a čím přispívá k rozvoji podniku.“

AVG Technologies stále hledá vhodné kandidáty na různé pozice. S pomocí adaptačních školení seznamuje nové zaměstnance s běžným provozem a snaží se tak o jejich ztotožnění s firmou. Nabízí jim rovněž další trénink a rozvojové aktivity, kterými mohou zvyšovat svou kvalifikaci a pomáhat tím celé společnosti k lepším výsledkům. K motivaci a podpoře spokojenosti zaměstnanců slouží mimo jiné jeden z nejlepších systémů benefitů na trhu. Cílem je všestranně podpořit značku AVG jako kvalitního zaměstnavatele.

„Jako jedna z vedoucích firem na trhu bezpečnostních řešení chceme novým pracovníkům samozřejmě vytvořit co nejlepší prostředí, ale také rozšiřovat péči o stávající zaměstnance,“ uvedl technický ředitel AVG Technologies Karel Obluk. „Další posilování týmu personalistů a nástup zkušeného odborníka do jeho čela proto považuji za velmi důležité.“

Jiří Omelka: Nový personální ředitel přichází do firmy AVG Technologies z britské společnosti APV, kde měl za úkol vybudovat HR procesy v rostoucím inženýrském centru pro Evropu. Dříve pracoval v GE Money Bank, kde byly v jeho kompetenci personální záležitosti v dceřiných společnostech na Slovensku a současně i v pobočkové síti na severní a jižní Moravě.

Jiří Omelka (34) vystudoval psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci a ještě v průběhu studia začal pracovat na pozicích v personalistice. Po skončení školy působil několik let ve firmě Makro jako personální manažer. Ve volném čase se věnuje rekreačnímu běhu, včelařství a sportovnímu rybaření.