Hlavní navigace

AVG Technologies získala ve dvou kategoriích cenu Global Excellence Awards 2009

[Tisková zpráva] Magazín Info Security Products Guide ocenil AVG Internet Security pro domácnosti a AVG Internet Security Network Edition pro podniky

Sdílet

Amsterdam, 28. dubna 2009 – Společnost AVG Technologies dnes oznámila, že dvě z jejích bezpečnostních řešení získala prestižní ocenění Global Product Excellence Customer Trust Awards. Udílení těchto cen mediálně podporuje Info Security Products Guide (průvodce bezpečnostními produkty). V soutěži se hodnotí produkty, které poskytují domácnostem a podnikům nejvyšší úroveň internetové ochrany. Vyhlášení vítězů se uskutečnilo na konferenci o počítačové bezpečnosti RSA 2009 v San Franciscu. AVG je jednou z mála společností oceněných ve více kategoriích.

Produkt AVG Internet Security získal hlavní cenu v kategorii bezpečnostních řešení pro spotřebitele. Tento software poskytuje komplexní ochranu před viry, spywarem, krádežemi identity a infikovanými webovými stránkami. Chrání počítač před všemi typy škodlivého kódu, které by mohly ohrozit osobní informace a data.

Produkt AVG Internet Security Network Edition zvítězil v kategorii bezpečnostních řešení pro malé a střední podniky. Nabízí internetovou ochranu firemním počítačům, notebookům a serverům. Právě menší podniky mají většinou omezené IT zdroje. Díky spojení s produkty AVG se však mohou plně soustředit na jiné aktivity, důležité pro jejich podnikání.

„V dnešním globalizovaném, vzájemně propojeném světě neznají počítačové hrozby hranic a ochrana před nimi musí zůstat prvořadým požadavkem,“ řekl šéfredaktor Info Security Products Guide Rake Narang. „Jsme rádi, že můžeme AVG Technologies letos uvést jako vítěze hned ve dvou kategoriích.“

Oba oceněné produkty obsahují i technologii AVG LinkScanner, která tvoří další vrstvu ochrany při vyhledávání a surfování po internetu. V dubnu firma nabídla domácím uživatelům AVG LinkScanner i jako samostatný produkt dostupný zdarma. Je schopen fungovat po boku dalších bezpečnostních řešení a pracuje v reálném čase.

„Počítačoví zločinci a hrozby číhající na internetu jsou stále rafinovanější. Šedesát procent z nich se objevuje a zase mizí během jediného dne. Vrstvená bezpečnostní řešení, která jsou schopna udržet s těmito přechodnými hrozbami krok, jsou tedy nezbytná,“ uvedl generální ředitel AVG Technologies JR Smith. „Snažíme se právě taková řešení poskytovat našim zákazníkům a je pro nás velkou ctí, že se nám od nich a od Info Security Products Guide dostalo uznání.“

www.infosecuri­typroductsgui­de.com

Info Security Products Guide je mediálním partnerem konference o počítačové bezpečnosti RSA 2009 a fóra Technosium Executive Alliance, do něhož se zapojují IT manažeři. Info Security Products Guide je poradenskou publikací o výzkumu v oblasti informačních technologií. Hraje velmi důležitou úlohu v informování koncových uživatelů a „decision makerů“ o možnostech ochrany digitálních zdrojů. Průvodce Info Security Products Guide uděluje ceny kvalitním produktům ve všech oblastech informační bezpečnosti.

www.avg.com

AVG Technologies je přední mezinárodní poskytovatel bezpečnostních řešení. Produkty se značkou AVG chrání před stále rostoucím objemem různých typů škodlivého kódu 80 milionů počítačů v domácnostech i firmách, celkem ve 167 zemích světa. Společnost se sídlem v nizozemském Amsterdamu má téměř dvě desetiletí zkušeností s bojem proti kybernetickému zločinu a také jednu z nejmodernějších laboratoří pro detekci internetových hrozeb. AVG Technologies nabízí i volně dostupnou verzi, kterou lze bezplatně stáhnout z internetu, a dovoluje tak začínajícím uživatelům získat základní antivirovou ochranu. Zvýšit úroveň bezpečnosti ve verzi pro jednoho či více uživatelů lze pak snadno a bez velkých nákladů. Společnost disponuje celosvětovou sítí téměř 6000 prodejců, partnerů a distribučních týmů včetně Amazon.net, CNET, Cisto, Ingram Micro, Play.com, Wal-Mart a Yahoo!.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).