Hlavní navigace

AVG Technologies získává společnost Walling Data, předního amerického distributora

[Tisková zpráva] Společnost AVG se rozšiřuje o exkluzivního lídra amerického trhu v oblasti distribuce

Sdílet

AMSTERDAM, 16. června 2010 – Společnost AVG Technologies, výrobce světově nejpopulárnějšího, volně dostupného antivirového programu pro nekomerční účely, oznámila akvizici společnosti Walling Data ze Severní Karolíny, jež je severoamerickým lídrem v oblasti distribuce bezpečnostního software. V prvotní fázi bude AVG pracovat na začlenění společnosti Walling Data do amerického a globálního týmu AVG a na sestavení svých týmů předprodejní a následné podpory v rámci struktury společnosti Walling Data.

Společnost Walling Data distribuuje produkty AVG na americkém trhu od roku 2001 a zaměřuje se zejména na prodejce, vzdělávání, státní správu a neziskové organizace. Společnost Walling Data byla založena roku 1994 Lukem Wallingem a je všeobecně uznávaná díky své neomezené nabídce odborných technických služeb poskytovaných na území USA více než 100 000 prodejcům a koncovým zákazníkům, přičemž tento servis je nabízen bez jakéhokoli navýšení ceny.

“Rozhodnutí o koupi společnosti Walling Data bylo logickým krokem, neboť chceme i nadále podporovat naše distribuční kanály na americkém trhu, který je pro AVG klíčový a společnost Walling Data zde zaujímá pevnou pozici,” řekl J. R. Smith, Generální ředitel AVG Technologies. “Koupí společnosti Walling Data rozšiřujeme společnost AVG o jednoho z nejvýznamnějších hráčů na americkém trhu, čímž potvrzujeme náš závazek vůči tomuto trhu. Nové spojení nám umožní i nadále zvyšovat kvalitu technických služeb poskytovaných našim zákazníkům ve Spojených Státech.”

“Jsem opravdu velice rád, že se můžeme připojit do týmu AVG Technologies,” řekl Luke Walling, zakladatel a prezident společnosti Walling Data. “Od chvíle, kdy jsem před 16 lety Walling Data založil, se soustředím na to, abychom našim zákazníkům poskytovali výjimečná řešení při běžných problémech, a to prostřednictvím co možná nejlepšího zákaznického servisu. Od počátku naší spolupráce jsme pevně odhodláni se podílet na podpoře úspěchu AVG, v čemž budeme pokračovat i jako noví členové rodiny AVG.“

AVG, čtvrtý největší poskytovatel antivirových řešení na světě podle objemu nainstalovaného bezpečnostního software v rámci uživatelské základny, bude v roce 2010 pokračovat ve vyhodnocování potřeb globálního trhu a odpovídat na ně prostřednictvím expanze svých technologií, poskytováním různojazyčných variant svých produktů a zvyšováním jejich kompatibility s operačními systémy. Více než 110 milionů uživatelů po celém světě v dnešní době chrání své počítače a sítě volně dostupným nebo placeným programem od AVG.

AVG pevně věří, že základní internetová bezpečnost by měla být zdarma, proto pokračuje v masivní nabídce nejpopulárnějšího, volně dostupného řešení. AVG se soustavně zaměřuje na inovace a zvyšuje ochranu svých řešení proti počítačovým virům, a stejně tak i proti výskytům internetových hrozeb a malware. AVG nabízí ochranu v reálném čase proti všem internetovým hrozbám, a to díky své jedinečné, volně dostupné technologii AVG LinkScanner. Také poskytuje účinnou ochranu osobních dat prostřednictvím IDP modulu. AVG je svým zákazníkům stále nablízku prostřednictvím webové technické podpory, která je k dispozici zdarma 7 dní v týdnu.

Odkazy

  • Pro aktuální zprávy sledujte AVG na Twitteru: http://twitter­.com/officialAV­Gnews
  • Nové trendy a analýzy ze světa bezpečnosti sledujte na AVG blozích http://blogs.av­g.com
  • Staňte se fanouškem stránky AVG na Facebooku: http://www.fa­cebook.com/av­gfree

O společnosti AVG Technologies
www.avg.cz
AVG Technologies je přední mezinárodní poskytovatel bezpečnostních řešení. Produkty se značkou AVG chrání před stále rostoucím objemem různých typů škodlivého kódu 110 milionů počítačů v domácnostech i firmách v celkem 170 zemích světa. Společnost se sídlem v nizozemském Amsterdamu má téměř dvě desetiletí zkušeností s bojem proti kybernetickému zločinu a také jednu z nejmodernějších laboratoří pro detekci internetových hrozeb. AVG Technologies nabízí i volně dostupnou verzi, kterou lze bezplatně stáhnout z internetu a umožňuje tak začínajícím uživatelům získat základní antivirovou ochranu. Zvýšit úroveň bezpečnosti ve verzi pro jednoho či více uživatelů lze pak snadno a bez velkých nákladů. Společnost disponuje celosvětovou sítí téměř 6 000 prodejců, partnerů a distribučních týmů včetně Amazon.net, CNET, Cisto, Ingram Micro, Play.com, Wal-Mart a Yahoo!

Zdroj: http://www.av­g.com/press-releases-news