Hlavní navigace

AVG získalo ocenění „Spicies Award“ za nejlepší antivirus pro malé firmy

[Tisková zpráva] Skupina 500 000 IT profesionálů z malých firem ohodnotila bezpečnostní software AVG jako jednoznačnou jedničku

Sdílet

AMSTERDAM (Nizozemsko), 4. prosince 2008 – AVG Technologies dnes oznámila, že jejich antivirový program byl zvolen vítězem letošních Spicies™ Awards. V této soutěži vybírá více než 500 000 IT odborníků z malých firem své nejoblíbenější technologické produkty a služby. V jednotlivých kategoriích zvítězily nejoblíbenější produkty v komunitě Spiceworks – jedné z největších komunit IT odborníků na světě. Uživatelé Spiceworks hledali ty nejlepší z nejlepších a vítězové byli oznámeni na slavnostní konferenci SpiceWorld 2008.

Podle Spiceworks zvítězil antivirový software AVG pro malé firmy ve své kategorii na celé čáře, když získal skoro dvakrát tolik hlasů než produkt, který se umístil na druhém místě.

„Vítězství ve Spicies Awards představuje ,hlas lidu‘ IT specialistů z malých firem,“ říká Scott Abel, výkonný ředitel Spiceworks. „Gratulujeme AVG k jejich úspěchu při uvádění nových nástrojů, služeb a platforem, které jsou základem pro další fáze inovací a představují skutečnou přidanou hodnotu pro malé podniky z celého světa.“

Finalisté Spicies Awards byli vybíráni ze stovek produktů a služeb používaných členy sítě Spiceworks. Vítěze vybíralo více než 500 000 IT odborníků a specialistů z malých firem zapojených do Spiceworks ze 194 zemí celého světa. Celý seznam vítězů je dostupný na http://communi­ty.spiceworks­.com/group/show/299.

„Pro AVG je ctí, že mu členové Spiceworks toto ocenění udělili,“ říká Siobhan MacDermott, ředitelka pro globální korporátní komunikaci a vztahy s investory, AVG Technologies, a dodává, „jsme obzvlášť potěšeni, že naše produkty byly zvoleny ,jedničkou‘ v kategorii antivirů. Jsme připraveni neustále zlepšovat a rozšiřovat naše softwarová řešení, abychom uspokojili neustále vyšší požadavky a potřeby našich zákazníků.“

O Spiceworks
Spiceworks, založená zkušenými vývojáři softwaru pro správu sítí a systémů, poskytuje první aplikaci pro IT management, která funguje na bázi volné spolupráce celé komunity, aby pomohla více než 500 000 malých firem zjednodušit vše kolem IT. Spiceworks usnadňuje IT profesionálům spravovat jejich sítě, spolupracovat na řešení technologických problémů, sdílet zkušenosti a nacházet nejlepší produkty a služby, které dnes a denně potřebují. Spiceworks je soukromá společnost se sídlem v texaském Austinu financovaná společnostmi Austin Ventures a Shasta Ventures. Pro více informací navštivte internetové stránky: www.spiceworks.com.

O společnosti AVG Technologies
AVG Technologies je přední mezinárodní poskytovatel bezpečnostních řešení. Produkty se značkou AVG chrání před stále rostoucím objemem různých typů škodlivého kódu více než 85 milionů počítačů v domácnostech i firmách celkem ve 167 zemích světa. Společnost se sídlem v nizozemském Amsterodamu má téměř dvě desetiletí zkušeností s bojem proti kybernetickému zločinu a také jednu z nejmodernějších laboratoří pro detekci internetových hrozeb. AVG Technologies nabízí i volně dostupnou verzi, kterou lze bezplatně stáhnout z internetu, a dovoluje tak začínajícím uživatelům získat základní antivirovou ochranu. Zvýšit úroveň bezpečnosti ve verzi pro jednoho či více uživatelů lze pak snadno a bez velkých nákladů. Společnost disponuje celosvětovou sítí téměř 6 000 prodejců, partnerů a distribučních týmů včetně Amazon.net, CNET, Cisto, Ingram Micro, Play.com, Wal-Mart a Yahoo!.

Další informace naleznete na stránkách společnosti www.avg.cz.