Hlavní navigace

AVG získalo ve skupinovém testu antivirů známku „SC Recommended“

[Tisková zpráva] AMSTERDAM, Nizozemsko 21. ledna 2009 – Softwarové řešení AVG Internet Security Network Edition (NE) získalo v nejnovějším skupinovém testu anti-malware, provedeném časopisem Secure Computing (SC Magazine), známku „Doporučeno“. Testování se zúčastnilo osm společností a produkt AVG Internet Security NE získal nejvyšší možné celkové hodnocení pěti hvězdiček.

Sdílet

Hodnotitelé konstatovali, že AVG poskytuje plnou ochranu s mnoha prvky. Chválili rovněž snadnou instalaci a zvláště ocenili možnost centrální správy. Spolu s pěti hvězdičkami v celkovém hodnocení získalo řešení AVG Internet Security NE plný počet bodů za množství prvků, snadné používání, výkon a dokumentaci.

AVG Internet Security NE nabízí firmám účinnou a snadno použitelnou ochranu před plnou šíří hrozeb. Nezahlcuje přitom cenné systémové zdroje; pracuje totiž na pozadí nepřetržitě, efektivně a bez rušivých vlivů. Díky tomu se zaměstnanci podniků, které řešení využívají, mohou soustředit na svou práci a jejich kolegové z IT oddělení na jiné zásadní činnosti.

AVG Internet Security NE umožňuje a zajišťuje:

  • ochranu před viry, spywarem, adwarem, rootkity, útoky hackerů, phishingem a spamem
  • analýzu internetových stránek v reálném čase kvůli eliminaci útoků způsobených jejich prohlížením
  • bezpečnost celé firmy včetně pracovních stanic, přenosných počítačů, souborových serverů i portálů pro sdílení dat
  • ochranu před stažením infikovaných souborů, včetně kanálů tzv. Instant messaging
  • centralizovanou instalaci, spuštění, správu a konfiguraci
  • vysokou rychlost a automatizované aktualizace
  • nepřetržitou celosvětovou technickou podporu v ceně produktu

AVG Internet Security NE je nyní k dispozici v 15 jazycích a další jazykové verze se připravují.

„Je pro nás velkou ctí, že naše firemní řešení AVG Internet Security NE se stalo bezpečnostním software doporučovaným časopisem Secure Computing,” řekl technický ředitel AVG Technologies Karel Obluk. „AVG Internet Security Network Edition poskytuje podnikovým sítím snadno zaveditelnou a jednoduše použitelnou komplexní ochranu. Těší nás, že se nám daří nabízet kompletní šíři nástrojů chránících proti kybernetickým hrozbám dvacátého prvního století.“

Patentovaná technologie LinkScanner® poskytuje uživatelům nepřetržitou ochranu jejich počítačů při prohlížení internetu. LinkScanner zaručuje, že je uživatel chráněn před stažením infikovaných souborů a dalšími skrytými hrozbami v jediné správné chvíli, tedy v okamžiku, kdy klikne na odkaz. Zatímco ostatní podobné produkty spoléhají na databáze známých hrozeb, LinkScanner hodnotí každý odkaz v reálném čase. To je zásadní prvek umožňující ochranu před hrozbami, které se mohou na internetu vyskytovat pouze pár okamžiků. LinkScanner je plně integrovanou součástí řešení AVG pro firmy i domácnosti.

Více informací o produktech AVG pro firmy najdete na: http://www.av­g.cz/zabezpece­ni-pro-firmy.

Skupinový test bezpečnostního softwaru časopisu SC Magazine (US) vyšel v čísle leden 2009 a je k dispozici on-line na http://www.scma­gazineus.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).