Hlavní navigace

Avízo, člen britského koncernu Daily Mail, získalo 100 % podíl v AUTOVIA.SK

[Tisková zpráva] Praha, 14.3.2007 – Avízo s.r.o., největší vydavatel inzertního deníku na Slovensku a člen Daily Mail and General Trust, získalo od společnosti Centralway 51% podíl v Autovia.sk, největším internetovém autobazaru na slovenském trhu. Získáním zbylého 49 % podílu od společnosti Aglio s.r.o. se stalo Avízo s.r.o. 100 % vlastníkem Autovia.sk, čímž posiluje svoji pozici na lokálním trhu. Pro společnost Centralway je to již druhý významný a úspěšný obchod v průběhu několika dní.

Sdílet

Avizo s.r.o. provozuje internetový portál avizo.sk, který je nejnavštěvovanějším webem se všeobecnou inzercí na Slovensku. Měsíčně je zobrazených přes 3 000 000 stránek pro více jak 300 000 návštevníků. Získáním podílu v autovia.sk tak společnost Avizo s.r.o. pomalu naplňuje svoje strategické cíle na slovenském trhu.

Společnost Centralway působící na českém a slovenském trhu od roku 2000, touto transakcí potvrzuje svůj význam nejen pro regionální firmy, ale také pro velké zahraniční společnosti působící na trzích střední a východní Evropy.

„Investování do společností za účelem maximalizace jejich hodnoty je hlavním záměrem Centralway“, říká Aleš Ptáčník, CEO Central Europe Centralway a dodává: „Tato transakce potvrzuje sílu, úspěch Centralway a jeho odhodlání i nadále investovat v zajímavých regionech“.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).