Hlavní navigace

Inzertní server AVÍZO.cz nabízí přehledy cen ojetých automobilů

[Tisková zpráva] Ostrava, 23. 10. 2009 – Inzertní server AVÍZO.cz umožnil svým uživatelům získat přehled o vývoji cen ojetých automobilů v čase.

Sdílet

Průměrné ceny v rubrice „osobní automobily“ jsou přehledně zobrazovány v grafu a vypočítávají se v závislosti na konkrétní značce, modelu a roku výroby konkrétního automobilu. Přístup k těmto údajům je pro uživatele serveru bezplatný.

„Přehled vývoje cen umožní uživatelům získat přehled o hodnotě svého prodávaného automobilu a naopak kupující může vytipovat optimální dobu k nákupu,“ popsal výhody nové služby produktový manažer Jan Mráz. V současné době se připravuje rozšíření této služby na rubriky motocykly, byty a mobilní telefony.

„Další službou, kterou jsme pro naše uživatele připravili, je možnost vkládání hodnocení jednotlivých značek a modelů automobilů. Doufáme, že majitelé konkrétních značek budou předávat své zkušenosti a tipy zájemcům o koupi vozu,“ dodal Jan Mráz

Více informací o nabízených produktech a službách serveru AVÍZO.cz jsou k dispozici na stránkách www.AVIZO.cz

O mediálním holdingu AVÍZO
Předmětem činnosti společnosti AVÍZO, a.s. a jejích dceřiných společností v Plzni a Českých Budějovicích (AVÍZO Holding) jsou především zpracování, distribuce a prodej databázově strukturovaných informací.

Společnost AVÍZO, a.s. působí na mediálním trhu již od ledna 1990 a v současné době vydává 12 tištěných inzertních titulů a provozuje 3 internetové servery. Více informací na www.AVIZO.cz. AVÍZO.cz je inzertní server, který měsíčně navštíví více než 420.000 unikátních návštěvníků, kteří shlédnou přes 11 milionů stránek (září 2009, dle měření NetMonitor)