Hlavní navigace

AVNET CZ a ASBIS SK novými distributory společnosti VMware

[Tisková zpráva] Praha/Bratislava – 29. ledna 2009 – Novými distribučními partnery společnosti VMware se od ledna 2009 staly firmy AVNET pro Českou republiku a ASBIS pro Slovensko. Noví distributoři budou zákazníkům poskytovat plnou šíři produktů VMware a firma tak výrazně posílí svoji přítomnost v regionu střední a východní Evropy. Virtualizační řešení VMware umožňují výrazně snížit investiční i provozní náklady na IT, zvýšit jejich bezpečnost a odolnost a lépe zajistit nepřetržitých chod firemních systémů. Společnost VMware je světovým lídrem v oblasti virtualizačních řešení od desktopů až po datová centra.

Sdílet

Dohoda s novými distributory – AVNET v Česku a ASBIS na Slovensku – napomůže expanzi virtualizačních řešení VMware a poskytování produktů a služeb novým zákazníkům a partnerům. Společnost VMware bude i nadále pokračovat v úspěšné spolupráci se současným distributorem Soft-Tronik, který působí jak v Čechách, tak na Slovensku.

„Vítáme AVNET a ASBIS mezi našimi distribučními partnery, kteří poskytují celé portfolio produktů VMware," říká regionální manažer VMware pro východní Evropu Marek Swierad. „Zákazníci VMware oceňují naše produkty pro rychlou návratnost investic a okamžité úspory nákladů. Očekáváme, že díky novým distributorům bude moci začít využívat výhod našich produktů širší okruh partnerů a zákazníků hledajících řešení, která jim – zvláště v době nepříznivého ekonomického vývoje – umožní získat co nejvyšší užitek při co nejnižších investicích." Společnost VMware spolupracuje v České republice a na Slovensku s více než 150 partnery a resellery a jejich počet – včetně partnerů se statusem VMware Authorized Consultant (VAC) – stále stoupá. VMware aktivně hledá partnery pro svůj oceňovaný program VIP Partner Program. Více informací o partnerských programech společnosti VMware najdete na adrese: http://www.vmwa­re.com/partner­s/.

Společnost VMware otevřela pobočku v České republice na podzim roku 2007 a její zástupci včetně marketingových a technických specialistů působí i na Slovensku. Společnost VMware je od jara 2008 přítomna také v Polsku, Maďarsku, Chorvatsko a Bulharsku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).