Hlavní navigace

Avnet se stal evropským partnerem společnosti Brocade

[Tisková zpráva] Praha 5. září 2006 – Avnet Technology Solutions, přední světový distributor podnikových počítačů, softwaru a vestavěných systémů, byl vybrán společností Brocade Communications Systems, aby se stal jejím distribučním partnerem. Jako součást partnerské sítě Brocade bude Avnet uspokojovat rostoucí poptávku po inteligentních aplikačních a úložných infrastrukturách. Avnet tak posílí svoji pozici při prodeji a marketingu portfolia Brocade, do kterého patří řešení Tapestry, přepínače základní třídy SilkWorm a odborné služby.

Sdílet

Pro produkty Tapestry chce Avnet získat nové síťové a softwarové partnery, kteří budou mít zájem nabízet perspektivní řešení pro poskytování a mobilitu serverů v sítích SAN, pro centralizaci souborových systémů a pro automatickou migraci dat. S přepínači základní třídy Brocade SilkWorm zároveň Avnet podpoří softwarové společnosti a systémové integrátory zaměřené na zákazníky z malých a středních podniků, jež nakupují řešení SAN poprvé. Distribuce produktů Brocade prostřednictvím resellerů, kterou bude řídit divize Avnet Partner Solutions, bude zahájena celkem v 10 evropských zemích.

Jak vysvětluje Janos Kurel, viceprezident Avnet Technology Solutions v Evropě: „SAN přepínače a direktory SilkWorm jsou globální jedničkou na trhu. U řešení Tapestry se společnost Brocade nyní vydává na trh, který lze zvláště dobře rozvíjet díky kanálu resellerů s přidanou hodnotou (VAR). A jelikož máme v Evropě velkou partnerskou základnu, byli jsme z pohledu Brocade ideálním partnerem pro distribuci.“ Kromě toho neustále roste poptávka malých a středních podniků po inteligentní infrastruktuře pro správu úložných systémů a zdrojů. To zase vyžaduje distributory s přidanou hodnotou, kteří softwarovým firmám a systémovým integrátorům – „styčným bodům“ pro malé a střední podniky – nabídnou úsporná řešení základní třídy, jako jsou menší přepínače SilkWorm.

Avnet uspořádá ve spolupráci se společností Brocade úvodní kurz pro resellery, který bude podpořen speciálními prodejními a marketingovými iniciativami. Distribuci produktů a služeb společnosti Brocade budou zajišťovat pracovníci Avnet Partner Solutions, kteří mají již dlouholeté zkušenosti s OEM výrobci společnosti Brocade, tj. IBM, HP a Sun.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).