Hlavní navigace

AXN SPOUŠTÍ SOUTĚŽ O SETKÁNÍ S HVĚZDOU SERIÁLU ZTRACENI, MATTHEW FOXEM

[Tisková zpráva] AXN pozvala Matthew Foxe do Budapešti, aby oslavil předposlední řadu Ztracených

Sdílet

AXN si Vás dovoluje informovat, že spustila vzrušující soutěž, v níž mají diváci jedinečnou příležitost potkat se v Budapešti s hvězdou seriálu ZTRACENI, Matthew Foxem. Soutěže se mohou zúčastnit diváci z šesti zemí střední Evropy, kde AXN vysílá: České republiky, Slovenska, Maďarska, Polska, Rumunska a Bulharska. Návštěva Matthewa Foxe je vůbec prvním případem, kdy hvězda tak uznávaného a populárního seriálu zavítá do regionu, a to prostřednictvím AXN.

Od pondělí 1. června do neděle 7. června se budou moci fanoušci seriálu zaregistrovat na stránkách AXN (www.axn.cz) a zodpovědět tři otázky týkající se seriálu ZTRACENI. Jeden štastný výherce bude náhodně vybrán ze všech správných odpovědí a vyhraje zájezd do Budapešti, kde se potká s Matthew Foxem, a to na exkluzivní VIP party pořádané AXN 14. května. Matthew Foxem vystupuje v seriálu v roli “Jacka Shepharda”.

“Jsme velice potěšeni, že Matthew Fox přijal naše pozvání do Budapešti coby první host AXN ze seriálu Ztraceni”, řekl Eddie Nelson, generální ředitel SPT networks ve Střední Evropě. “AXN se snaží poskytovat svým divákům neopakovatelné zážitky týkající se jejich oblíbených seriálů, a my jsme přesvědčeni, že Matthewova návštěva bude pro ty šťastlivější fanoušky vskutku jedinečnou příležitostí.”

Kanál AXN vysílá oblíbené seriály jako ZTRACENI, Kriminálka New York a Myšlenky zločince vždy jako první ve středné Evropě. Mnoha cenami ověnčený seriál ZTRACENI, jehož pátá řada nyní běží na AXN, byl na AXN vždy vysílán v předstihu před ostatními televizemi.

ZTRACENI: Pátá řada je v současné době vysílána na AXN v České republice, na Slovesnku, v Maďarsku a Bulharsku, a to každé pondělí ve 21:00. Šestá, tedy závěrečná řada seriálu, poběží na AXN v roce 2010.