Hlavní navigace

Azlan otevřen pro mladé talenty

[Tisková zpráva] Novým produktovým manažerem týmu Networking 26letý Vít Martinec

Sdílet

Praha, 7. 4. 2009 – Divize Azlan společnosti Tech Data Distribution pokračuje v aktivní personální politice a vyhledávání mladých talentů v oblasti IT. Novou posilou divize je 26letý Vít Martinec, který v rámci týmu Networking nastoupil na pozici produktového manažera pro značky Nortel, Axis a Linksys.

Vít Martinec přichází do Tech Data Distribution jako mladý, ale už zkušený IT profesionál s pozoruhodnou praxí. Pracoval například jako softwarový technik ve společnosti Global Payments Europe, v Hewlett-Packard se věnoval správě databází odběratelů a resellerů. Naposledy měl na starosti nákup materiálu a komponentů pro výrobu, výběr dodavatelů, optimalizaci skladových zásob a tvorbu plánu výroby a strategie pro koncové zákazníky v kladenské firmě Celestica Czech Republic.

V rámci divize Azlan bude podle její ředitelky Michaely Modálkové odpovědný za poskytování maximální podpory obchodním partnerům, komunikaci s výrobci a marketingové aktivity spojené s produkty značek Nortel, Axis a Linksys.

Informace o společnosti Tech Data Distribution hledejte na www.techdata.cz; www.techdata.sk.