Hlavní navigace

Azlan představil unikátní mobilní aplikaci pro prodejce produktů Cisco

[Tisková zpráva] Praha, 7. 1. 2011 – Azlan, divize společnosti Tech Data Distribution, představila unikátní mobilní aplikaci pro prodejce Cisco Small Business produktů. Tato aplikace umožňuje uživatelům okamžitou kontrolu dostupnosti produktů Cisco v regionálním skladu Tech Data Distribution v Boru u Tachova.

Sdílet

Aplikace přináší  plnohodnotný přeh­led o stavu zásob produktů Cisco Small Business. Navíc její další výhodou je schopnost vyhledat vhodnou náhradu konkurenčního produktu z Cisco portfolia. 

„Dlouholeté zkušenosti ukazují, že schopnost rychle reagovat na požadavek zákazníka v oblasti small business řešení je základním klíčem k obchodnímu úspěchu prodejce. A právě tato aplikace ve spojení s mobilními technologiemi významnou měrou napomáhá našim partnerům okamžitě reagovat na požadavky jejich zákazníků a to bez ohledu na to, kde se právě nacházejí,“ říká Cisco Business Unit Manager Karel Šťastný. 

Software v současnosti běží na mobilních telefonech BlackBerry Bold a BlackBerry Curve, Apple iPhone 3, 3GS, 4 a na iPad. V přípravě jsou i verze pro mobilní telefony s operačním systémem Android a pro běžná PC. Pro užívání této novinky stačí mít k dispozici jeden z výše jmenovaných přístrojů a zřízený aktivní přístup do Tech Data eTouch – online prodejního systému společnosti. 

Aplikaci pro BlackBerry si mohou zájemci stáhnout přímo v jeho prohlížeči po kliknutí na http://fonkmo­bile.azlan.com/dow­nload. Pro Apple iPhone a iPad stačí aplikaci vyhledat na App Store http://itunes­.apple.com
 

Informace o divizi Azlan společnosti Tech Data Distribution najdete na www.azlan.cz.