Hlavní navigace

Azlan uspěl v anketě Český a Slovenský IT distributor 2010

[Tisková zpráva] Praha, 28. 1. 2011 – Divize Azlan, jež je součástí společnosti Tech Data Distribution, získala významné ocenění v prestižní anketě Český a Slovenský IT distributor 2010, kterou tradičně pořádá vydavatelství DCD Publishing pod záštitou časopisu Reseller Magazine a Reseller Magazine Online.

Sdílet

Azlan byl 266 hlasujícími z 256 firem oceněn jako druhý nejlepší Value Add Distributor v České republice. Jako divize Tech Data Distribution se tak dostal mezi společnosti, jež se na distribuci s přidanou hodnotou zaměřují výhradně.

„Ocenění v anketě nás rozhodně těší. Je o to významnější, že se jedná o hodnocení z pohledu našich zákazníků. Pro nás je to důležitý signál, který potvrzuje správnost změn, které jsme před více než rokem nastartovali. Věříme, že v budoucnu máme potenciál stát se lídrem celé oblasti VAD, a tedy se i v očích zákazníků posunout o příčku výš,“ říká ředitel českého Azlanu Jaroslav Salva. 

Pro Azlan je to druhé  prestižní oce­nění v krátké době. V listopadu získala divize cenu Cisco Distribution Partner of the Year pro nejlepšího obchodního partnera společnosti Cisco. 

Více informací o společnosti Tech Data Distribution najdete na www.techdata.cz; www.techdata.sk.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).