Hlavní navigace

B.M.S. SPOUŠTÍ VIDEOPŮJČOVNU KINOMANIA.CZ

[Tisková zpráva] Vydavatelství B.M.S., Bohemian Music Service, s.r.o. spouští od 14.10.2008 ve spolupráci s Národní broadbandovou knihovnou, provozovatelem kinomania.cz, na svých stránkách on-line videopůjčovnu svých válečných dokumentů z druhé světové války, které vydává i na DVD. Vznikla tak unikátní půjčovna na webserveru http://bms.kinomania.cz, kde jsou ke shlédnutí kromě titulů přibližujících klíčové události 2.sv.války i dokumenty, zaměřené na letecké, tankové a námořní bitvy.

Sdílet

Největší česká a slovenská síť on-line videopůjčoven Kinomania se tak rozšiřuje o další partnerskou videopůjčovnu. Kinomania nabízí filmy, seriály, dokumenty a pohádky, které lze legálně shlédnout po zaplacení poplatku. Kromě placené nabídky zahrnuje i bezplatné tituly. Seznam všech půjčoven v síti Kinománia lze nalézt na adresách www.kinomania.cz a www.kinomania.sk.

„Orientace na válečné dokumenty je součástí naší dlouhodobé strategie. Bohužel kamenné videopůjčovny se zaměřují jenom na blockbustery. Proč tedy nevyužít možnosti Internetu a nezpřístupnit naše tituly všem zájemcům o válečnou tématiku?“ říká Michal Krejčí, marketing manager B.M.S.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).