Hlavní navigace

Babicovy dobroty – nová cooking show na TV Nova

[Tisková zpráva] Televize Nova začne od 11. října, každou sobotu, vysílat nový zábavný pořad o vaření Babicovy dobroty. V roli propagátora tradiční české kuchyně a základních dostupných surovin se představí zkušený šéfkuchař Jiří Babica.

Sdílet

Praha 8. října 2008 – Televize Nova připravila do vysílání novou kuchařskou show s názvem Babicovy dobroty. První série bude mít 16 dílů a v roli propagátora tradiční české kuchyně a zároveň rádce a inovátora v oblasti využívání surovin, na nichž tradiční česká kuchyně stojí, se představí charismatický kuchař s dlouholetými zkušenostmi v oboru gastronomie, Jiří Babica. Úvodní díl, v němž svérázný kuchařský guru předvede, jak uvařit guláš a pak ho ještě rozvinout na úplně jiné nečekané recepty, uvidí diváci v sobotu 11. října v 17.50 hodin. Díky častým cestám po celém světě a práci v prestižní restauraci v Německu má Jiří Babica stovky vlastních receptů. A vždy jeden z nich přímo před zraky diváků TV Nova uvaří.

Jiří Babica se v roce 1979 vyučil pro interhotely Praha a začal pracovat v hotelech Palace, Ambasador a Alcron. V roce 1990 odjel do Kolína nad Rýnem, kde 15 let vařil v prestižním restaurantu Petersberger Hof jako šéfkuchař.

Babicovy dobroty, 16 dílná kuchařská show od 11. října 2008 každou sobotu v 17:50 na TV Nova