Hlavní navigace

Bailando – tančím pro tebe zná svého vítěze

[Tisková zpráva] Praha 2. června 2007 – Česká republika zná od včerejšího večera historicky první vítězný pár pořadu Bailando – tančím pro tebe. Ke splnění svého životního snu, se společně s Tomášem Krejčířem, protančila Jana Gonsiorová. O vítězství bojovaly páry Lucie Borhyová – Petr Pik, Adéla Gondíková – Daniel Šnajdr a Jana Gonsiorová - Tomáš Krejčíř. Zatímco taneční pár Adéla Gondíková – Daniel Šnajdr měl účast ve finálové dvojici jistou, páry Lucie Borhyová – Petr Pik a Jana Gonsiorová – Tomáš Krejčíř se o své místo ve finále musely utkat v Duelu.

Sdílet

Jana Gonsiorová tančila pro malou dcerku Adélku, která má kombinované postižení (mikrocefalie, DMO, genetické postižení). Díky svému vítězství se Janě podařilo vytančit domek se zahradou. Ten její dceři do budoucna umožní lehčí život. Až bude Adélka větší, těžko by se totiž pohybovala v malém bytě.

Jeden milión Kč na splnění svého snu obdržela Jana Gonsiorová od společnosti Sazka a.s., zbytek částky na stavbu domu, která byla symbolizována soškou předanou generálním ředitelem Petrem Dvořákem, darovala Nova.

Příští pátek se mohou diváci TV Nova těšit na poslední velkou závěrečnou show pořadu Bailando – tančím pro tebe. Ve speciálu pořadu, který bude opět vysílán přímým přenosem, se s diváky rozloučí všech osm párů, těšit se také můžeme na taneční ukázky jejich trenérů a choreografů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).