Hlavní navigace

Balíček 2v1 - sleva na volání a pevný internet od T-Mobile

[Tisková zpráva] Spojení hlasového a datového tarifu do jednoho. Podnikatelé i domácnosti ušetří několik tisíc korun ročně. Tarif Rodina a Podnikatel 600 v balíčku na prvních šest měsíců ještě výhodnější.

Sdílet

Praha 5. ledna 2010 – Ve dvou se to lépe táhne. T-Mobile proto nyní stávajícím i novým zákazníkům nabízí hlasové a datové služby v jednom. Domácnosti i malé firmy tak získají nejen výhodnější cenu, ale také ušetří čas. S balíčkem 2v1 totiž platí pouze jeden paušál. Sleva navíc není dočasná, jak je nyní na trhu zvykem, ale bez omezení po celou dobu trvání smlouvy.

„T-Mobile již není synonymem jen pro mobilní služby. Jako integrovaný operátor chceme našim zákazníkům nabídnout na jednom místě všechny služby, které pro svou komunikaci potřebují,“ vysvětluje Petr Dvořák, marketingový ředitel společnosti T-Mobile, a dodává: „Proto jsme připravili balíček mobilního volání a pevného internetu za jednu zvýhodněnou cenu.“

Balíček 2v1 spojuje datový tarif Internet ADSL Standard bez pevné linky (zákazníci tedy nemusí platit paušál za pevnou linku) a vybrané hlasové tarify, které T-Mobile aktuálně nabízí domácnostem i firemním zákazníkům. Patří mezi ně například Přátelé v síti nebo Rodina, vybrané minutové a stanovené podnikatelské tarify, BAV SE, BAV SE s Mých5 včetně jejich HITových variant. Navíc zákazníci dostanou za dvě služby pouze jedno společné přehledné vyúčtování.

Domácnosti ušetří téměř dva tisíce ročně
Pokud si volající oblíbil nejběžnější tarif Přátelé v síti (měsíční paušál 300 Kč), pořídí si k němu do domácnosti pevné připojení ADSL a aktivuje si 2v1 na dva roky, zaplatí za internet 549 korun místo 699 korun včetně DPH. Celkem jej balíček přijde na 849 korun. Kdyby platil každou službu zvlášť, výsledná cena se vyšplhá dohromady na 999 korun včetně daně. Za rok tak ušetří téměř dva tisíce korun.

S Přátelskými tarify navíc uživatel volá a esemeskuje až na pět čísel zdarma, a to buď ve vlastní síti, nebo i mimo ni (dle typu tarifu). A pokud si do balíčku 2v1 zvolí tarif Rodina, dostane zajímavý bonus navíc. Kromě neomezeného volání, SMS a MMS mezi pěti čísly v síti T-Mobile získá každý zákazník 2v1 na prvních šest měsíců jen za 999 korun včetně DPH, tedy ještě o 200 korun levněji. Stačí si jen objednat balíček do 31. března 2010.

T-Mobile

Poznámka: Ceny jsou uváděny v Kč včetně DPH. Všechny tarify kromě BAV SE a BAV SE s Mých 5 lze využít se zvýhodněním HIT. *Platí prvních šest měsíců při aktivaci balíčku do 31. 3. 2010.

Pro podnikatele úspory více než pět a půl tisíce korun a přehlednější vyúčtování
Také firemní zákazníci nemusí platit zvlášť paušál za hlasové a datové služby. Díky novince 2v1 s vybranými podnikatelskými tarify a ADSL Standard bez pevné linky mohou za dva roky ušetřit i více než pět a půl tisíce korun (bez DPH) a navíc jim každý měsíc přijde pouze jedno společné vyúčtování. V případě, že mají aktivovaný tarif Podnikatel 900, za balíček 2v1 zaplatí pouze 1249 korun bez DPH (1498,80 Kč s DPH) a získají rychlý a spolehlivý internet již za 349 korun bez DPH (418,80 včetně daně). Kdyby platili jednou fakturou internet a druhou volání, utratí dohromady 1482,50 Kč bez DPH (1779 včetně daně), tedy 900 korun (1080 včetně DPH) za volání a 582,50 Kč (699 včetně DPH) za internet.

Podnikatelé mají rovněž možnost využít půlroční zvýhodněné nabídky. Pokud se do konce března rozhodnou pro balíček 2v1 s tarifem Podnikatel 600, ušetří měsíčně dalších 200 Kč bez DPH (240 Kč s DPH) po dobu prvních šest měsíců. Kombinace 2v1 je tak měsíčně přijde jen na 799 korun bez DPH (958,80 včetně daně) oproti 1182,50 Kč (1419 Kč včetně daně).

S tarifem Podnikatel 600 budou mít zákazníci navíc k dispozici kredit 600 nebo 720 Kč (varianta HIT) měsíčně, který lze uplatnit na národní volání, SMS, MMS, mezinárodní volání do Evropy a na datové přenosy přímo v mobilu. Za 799 korun bez DPH měsíčně tak uživatel volá, posílá zprávy a připojuje se k internetu jak v mobilu, tak ze svého počítače.

T-Mobile

Poznámka: Ceny jsou uvedeny v Kč bez (v závorce včetně) DPH. Všechny tarify lze využít i se zvýhodněním HIT. *Platí prvních šest měsíců při aktivaci balíčku do 31. 3. 2010. **Balíček 2v1 s minutovými tarify mohou rovněž využít stávající nefiremní uživatelé těchto tarifů.

Domácnosti ani podnikatelé se v případě služby 2v1 nemusí vzdávat zvýhodnění, na která jsou zvyklí, tedy například pro internet v mobilu, levnějších volání do sítě T-Mobile či na pevnou linku. Balíček 2v1 je možné získat pouze na dobu určitou 24 měsíců, poté je automaticky prodloužen. O prodloužení budou zákazníci včas informováni a mohou ho zrušit.

Kompletní podmínky obou nabídek na www.t-mobile.cz/2v1.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).