Hlavní navigace

Bank of America zvolila SAP

[Tisková zpráva] Jedna z největších finančních institucí na světě zefektivní a podpoří růst se SAP ERP.

Sdílet

Praha – 19. května, 2008 – Společnost SAP (NYSE: SAP) dnes oznámila, že Bank of America Corporation (NYSE: BAC) zvolila SAP ERP k integraci a podpoře svých interních finančních reportovacích systémů. Aplikace ERP, založená na flexibilním základu, poskytne globální operační systém ke zlepšení efektivity a podpoře dalšího růstu.

„S růstem naší společnosti rostla i složitost naší technologické infrastruktury, ” řekl Milton Jones, ředitel Finančních služeb, Bank of America. „SAP pomůže sjednotit a zjednodušit naše finanční systémy, podpoří přesné analýzy a poskytne lepší přehled o našich procesech. Cílem je dosáhnout efektivnějších obchodních rozhodnutí.”

SAP ERP Financials obsahuje unikátní funkce, které podporují požadavky na finanční systémy v bankovním sektoru, a to včetně:

  • sjednoceného řízení finančních procesů v globálním měřítku
  • flexibilního operačního modelu s možností rychle reagovat na změny legislativy a tržních podmínek
  • možnosti průběžně instalovat balíčky nových funkcionalit bez nutnosti upgradu systému

„Spolupráce s Bank of America je nejen dalším potvrzením, že banky na celém světě spoléhají na SAP, ale znamená i významný milník pro SAP nejen ve Spojených státech,” řekl Bill McDermott president a CEO, SAP Amerika Asie. „Univerzální platforma od SAP má dostatečnou flexibilitu na to, aby napomohla řízení budoucích změn a zajistila hladkou integraci bankovních systémů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).