Hlavní navigace

BAR – NOVÁ LETNÍ REALITY SHOW NA PRIMA TV

[Tisková zpráva] Zábava, párty, slunce, hudba, tanec, zajímaví lidé, show, autentické příběhy – to vše uvidíte v létě na naší obrazovce v reality show, kterou můžete navštívit!

Sdílet

Televize připravila na léto pro diváky další novinku z oblasti reality show. Jde o celosvětově úspěšný pořad BAR. Televize Prima získala licenci k vysílání od společnosti STRIX.

Televize Prima začne vysílat tento formát 10. července 2006. Jde o denní reality show, takže osudy soutěžících budou moci televizní diváci sledovat každý den vždy večer.

12 soutěžících bude pobývat v prostoru Baru, který je situován v Praze ve sportovně relaxačním areálu Go Žluté lázně v Praze 4 – Podolí. Po dobu několika měsíců budou soutěžící provozovat Bar, starat se o jeho běžný chod, o jeho program a návštěvníky.

„Jde o velmi svěží moderní formát, který má všechny předpoklady stát se hitem letošního léta. Prostředí Baru samo o sobě evokuje pohodu, zábavu, akci a přátelskou atmosféru. To vše k létu neodmyslitelně patří. Navíc účastníci soutěže nebudou nedosažitelnou skupinou lidí uzavřenou v nedostupném domě, naopak, každý, kdo bude chtít, se s nimi bude moci osobně setkat, pokud Bar navštíví. Bar dokázal změnit televizní trh v mnoha zemích, kde se vysílal. Nemám důvod se domnívat, že by u nás nezískal minimálně stejný ohlas jako v zahraničí,“ říká Martin Dvořák, generální ředitel Prima TV.

„Čeští televizní diváci uvidí verzi, která počítá s 10 – 12 soutěžícími. Ty momentálně vybíráme. Část z nich by měly být známé osobnosti se světa showbusinessu, část osobnosti, které se na televizní obrazovce objeví poprvé v životě. Nebudeme vyhlašovat casting, hledáme přímo konkrétní osoby,“ říká Radko Janoušek, ředitel výroby Prima TV.

Bar je velmi interaktivní, kontaktní a moderní reality show. Je otevřená svým divákům a fanouškům. Bar, ve kterém soutěžící tráví svůj čas, je určen pro veřejnost, kdokoli do něj tedy může zajít a setkat se se svými favority. Jejich vztahy, osudy, úspěchy a neúspěchy při provozování podniku, příběhy, lásky či hádky tak budou vidět diváci nejen v televizi, ale mohou být jejich přímými svědky.

Účastníci soutěže nebudou izolováni od vnějšího světa, jako je zvykem u jiných typů reality show. Budou přímo muset komunikovat se svým okolím (hosty Baru), platí pro ně však pravidlo, že nemohou opustit Bar a byt u Baru, který budou společně po dobu soutěže obývat, bez předchozí dohody s produkcí pořadu. Stejně tak nebudou mít možnost sledovat v televizi tento pořad, budou ale moci sledovat denní tisk, jehož distribuce do Baru je na uvážení produkce pořadu.

Princip soutěže je následující: 10 – 12 soutěžících se utká o vysokou výhru. Diváci vždy jednou týdně rozhodnou o tom, kdo z nich Bar opustí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).