Hlavní navigace

Barevná provedení černobílých laserových tiskáren Xerox

[Tisková zpráva] Praha, 28. dubna 2010 – V minulém roce představená černobílá tiskárna Phaser 3140 společnosti Xerox je dostupná ve dvou nových barevných „outfitech“. Xerox reaguje na poptávku distributorů a spotřebitelů a uvádí na trh tiskárnu Phaser 3140 v bílo-oranžovém a stříbro-černém provedení, které zaujme ve výloze obchodů a oživí domácnosti i kanceláře malých a středních firem.

Sdílet

Tiskárna Xerox Phaser 3140 nabízí víceúčelový tisk za přijatelnou cenu. Vytiskne 18 stránek formátu A4 za minutu a nabízí vysokou kvalitu výstupů, spolehlivý provoz a sadu funkcí, která nastavuje novou úroveň produktivity a výkonu v základním segmentu tiskáren.

Phaser 3140 umožňuje maximální jednorázový měsíční objem tisku 10 000 stran a zpracování tiskových úloh v obchodním prostředí. Je však dobře využitelná i jako osobní tiskárna díky nízké hlučnosti a kompaktnímu půdorysu (360×389 mm). Tiskárna má zásobník na 250 listů a další zásobník pro média nestandardních velikostí. Rozlišení tisku je 600×600 dpi a lze ho softwarově rozšířit až na 1200×600 dpi.

Dostupnost
„Barevné“ varianty tiskárny Xerox Phaser 3140 jsou k dispozici za doporučenou od 1690 Kč (bez DPH).

XEROX je světovým lídrem a nositelem inovací v oblasti správy dokumentů a tiskového prostředí. Nabízí produkty pro domácnosti i řešení pro firmy různých velikostí, od malých společností až po mezinárodní korporace, kterým umožňuje dosáhnout plně integrovaného řízení dokumentů. Xerox dodává zákazníkům samostatně nebo v rámci svých řešení široké spektrum zařízení – černobílé a barevné multifunkční zařízení, faxy, tiskárny, velkoformátová zařízení, produkční a publikační tiskové systémy, dále software pro správu dokumentů a služby v oblasti tvorby, zpracování, archivace a řízení toku dokumentů. Xerox pomáhá zákazníkům díky nejnovějším technologiím snížit provozní i personální náklady a zefektivnit obchodní procesy.