Hlavní navigace

Barracuda se o vaše data postará

[Tisková zpráva] Společnost Barracuda Networks již řadu let patří k nejúspěšnějším výrobcům v oblasti informační bezpečnosti, přičemž průběžně rozšiřuje portfolio svých produktů a služeb, tak aby mohla uspokojit co nejširší spektrum potřeb svých zákazníků.

Sdílet

Do sféry informační bezpečnosti nepochybně patří také oblast zálohování dat. V závěru loňského roku proto Barracuda Networks převzala společnost BitLeap, která se zaměřovala právě na pokročilá integrovaná řešení z oblasti zálohování dat a zotavení po havárii.

Tyto produkty jsou v současné době nabízeny pod značkou Barracuda Backup, konkrétně se jedná o několik modelů zařízení Barracuda Backup Server, které svojí kapacitou pokryjí požadavky malých, středních nebo i velkých firem a organizací, a to v rozsahu od 50 do 5000 GB uložených dat. Zařízení umístěné u zákazníka doplňuje služba Barracuda Backup Service, která díky ukládání dat mimo vlastní infrastrukturu uživatele výrazně zvyšuje úroveň bezpečnosti.

Užitná hodnota tohoto řešení se dále zvýšila díky další akvizici z počátku letošního roku, kterou se stala společnost Yosemite Technologies. Barracuda Networks zakomponovala její technologie do produktu Barracuda Backup, který díky tomu nabízí plnou podporu zálohování Microsoft Exchange, Microsoft SQL a Microsoft Windows. Z této inovace těží rovněž řešení Barracuda Message Archiver, které nyní nabízí plnohodnotné komfortní zálohování e-mailových zpráv v prostředí Microsoft Exchange a Novell GroupWise.

Tento měsíc byla představena inovovaná verze BarracudaWare Yosemite Server Backup version 8.8., která ve spojení s příznivější cenovou politikou zákazníkům přináší rozšířené funkce pro zálohování a snáze ovladatelné uživatelské rozhraní.

Podobné zjednodušení a zvýhodnění cenové politiky se týká také služby Barracuda Backup Service, která klientům nabízí možnost uložit až pětinásobný objem dat za stejnou cenu. V průměru tak mohou zákazníci ušetřit víc než sedmdesát procent nákladů na bezpečné zálohování svých dat.

Zlepšení doznaly také další užitné vlastnosti celého řešení, a to díky novému klientu Barracuda Backup Agent. Ten ve spojení s Barracuda Backup Server umožňuje mnohem efektivnější způsob zálohování, který klade výrazně menší nároky na přenosovou kapacitu i celkový objem uskladněných dat.

V České republice je distributorem zařízení Barracuda Networks společnost Gesto Communications.