Hlavní navigace

Barracuda sklízí úspěchy ve světě i v ČR

[Tisková zpráva] Vysoce účinná, spolehlivá a snadno použitelná ochrana proti nevyžádané elektronické poště, virům a dalším on-line hrozbám je pro firmy a organizace již řadu let naprostou nezbytností. Nebezpečnost různých škodlivých kódů šířených prostřednictvím Internetu stále roste a další závažnou hrozbu představují cílené sofistikované útoky, jejichž cílem je získat přístup k citlivým údajům či omezit nebo znemožnit poskytování on-line služeb.

Sdílet

Společnost Barracuda Networks se postupem času vypracovala na samou špičku mezi dodavateli řešení z oblasti informační bezpečnosti a v současné době má ve své nabídce velmi širokou paletu řešení pro různé typu uživatelů.

Současný Internet představuje velmi dynamické prostředí, kde je kromě kvality instalovaných produktů klíčovým faktorem rychlost reakce na nové typy škodlivých kódů a on-line útoků. Proto má pro uživatele zařízení Barracuda Networks mimořádný význam revoluční technologie s názvem Barracuda Real-Time Protection, díky které tvoří desítky tisíc jednotlivých zařízení Barracuda instalovaných u různých uživatelů po celém světě globální inteligentní síť schopnou mnohem efektivněji bojovat s on-line hrozbami. Jako řídící centrum slouží Barracuda Central, která funguje nepřetržitě 24 hodin 7 dní v týdnu. Jakmile některé z instalovaných zařízení Barracuda zachytí potenciálně nebezpečný nebo podezřelý kód, předá jej neprodleně týmu kvalifikovaných specialistů do Barracuda Central. Díky tomu je možné prakticky ihned zachytit a vyhodnotit každou novou hrozbu a promptně na ni reagovat. Příslušná informace je poté v rámci Energize Updates okamžitě on-line přenesena do ostatních instalovaných produktů Barracuda Networks.

Počet analyzovaných zpráv elektronické pošty překračuje 2 miliardy každý den a stejně tak zařízení Barracuda Networks zajišťují bezpečnost u více než 150 miliard webowých požadavků denně. Podrobnější statistiky jsou dostupné na stránkách www.barracuda­central.org.

Vedoucí postavení společnosti Barracuda Networks v oblasti řešení pro bezpečnost on-line obsahu potvrzují rovněž nezávislé statistiky analytické společnosti IDC. V současné době již společnost Barracuda Networks překročila hranici 110 tisíc uživatelů mnoha desítkách zemí celého světa a jejich počet dále rychle roste. Mezi jejími zákazníky je celá pětina firem zařazených do Fortune 1000, tři z pěti největších bank, velcí telekomunikační operátoři a rovněž mnoho zákazníků z veřejného sektoru, jako jsou prestižní univerzity či zdravotnická zařízení.

O produkty Barracuda je velký zájem rovněž na tuzemském trhu. Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications s.r.o., která se v rámci výročního hodnocení v regionu EMEA propracovala mezi desítku nejúspěšnějších partnerů společnosti Barracuda Networks a získala ocenění „Sales Excellence Award“.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).