Hlavní navigace

Barracuda uvádí Backup Solution

[Tisková zpráva] Společnost Barracuda Networks se záhy od svého vstupu na trh propracovala až na absolutní špičku mezi dodavateli řešení z oblasti komunikace, síťové infrastruktury a bezpečnosti. To dokládá nejenom dlouhá řada velmi prestižních ocenění ale také rychle rostoucí prodeje zařízení se značkou Barracuda. V druhé polovině září roku 2008 tak mohla společnost oznámit, že se jí podařilo překročit hranici 70 tisíc zákazníků z více než osmdesáti zemí po celém světě.

Sdílet

Velký úspěch stávajících produktů samozřejmě motivuje k dalšímu rozšiřování jejich portfolia, tak aby bylo možné uspokojit co nejširší spektrum potřeb zákazníků. Zařízení Barracuda Spam Firewall, Barracuda Web Filter, Barracuda IM Firewall, Barracuda Load Balancer a Barracuda Web Site Firewall proto letos na podzim doplnil zcela nový produkt, kterým je Barracuda Link Balancer.

Kromě vlastního vývoje rozšiřuje společnost Barracuda Networks svoji nabídku také prostřednictvím pečlivě zvolených akvizic. Zatím nejnovějším přírůstkem se tak stávají řešení společnosti BitLeap, jejíž převzetí ze strany Barracuda Networks bylo dokončeno počátkem letošního listopadu. Konkrétně se jedná o pokročilé integrované řešení z oblasti zálohování dat a zotavení po havárii, které nyní společnost nabízí pod značkou Barracuda Backup.

Součástí Barracuda Backup je celkem pět modelů Barracuda Backup Server, které svojí kapacitou pokryjí požadavky malých, středních nebo i velkých firem a organizací, a to v rozsahu od 50 do 5000 GB uložených dat. Zařízení umístěné u zákazníka doplňuje služba Barracuda Backup Service, která díky ukládání dat mimo vlastní infrastrukturu uživatele dále zvyšuje úroveň bezpečnosti. Tato služba je v současné době dostupná pouze na severoamerickém trhu.

Více informací o Barracuda Backup Solution můžete získat zde: http://www.ba­rracudanetwor­ks.com/backup

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).