Hlavní navigace

Barracuda uvádí Link Balancer

[Tisková zpráva] Společnost Barracuda Networks opět rozšířila své portfolio síťových a bezpečnostních řešení a mimořádně úspěšnou a mnohokrát oceněnou řadu zařízení Barracuda Spam Firewall, Barracuda Web Filter, Barracuda IM Firewall, Barracuda Load Balancer a Barracuda Web Site Firewall doplnila o zcela nový produkt, kterým je Barracuda Link Balancer.

Sdílet

Jak už název napovídá, Barracuda Link Balancer poskytuje uživatelům robustní a výkonné řešení pro správu a řízení více různých způsobů internetového připojení. Zařízení dokáže optimalizovat provoz několika internetových linek, realizovaných například jako T1s, T3s, xDSL, CATV od jednoho či více poskytovatelů.

Barracuda Link Balancer průběžně sleduje důležité parametry jednotlivých připojení, jako je jeho dostupnost, vytížení, kapacita či chybovost. V případě výpadku jednoho druhu připojení může automaticky provést přechod na alternativní konektivitu, takže zákazník má na své síti stále k dispozici spojení do Internetu. Snadno ovladatelné webové rozhraní pak dává administrátorům k dispozici přehledné statistické údaje o všech důležitých parametrech internetových připojení.

Zařízení je dostupné ve třech modelech Barracuda Link Balancer 230, 330 a 430. Více informací o novém produktu Barracuda Link Balancer můžete získat na internetových stránkách www.barracuda­.com/link.

V České republice je distributorem zařízení Barracuda společnost Gesto Communications.