Hlavní navigace

Barracuda opět vítězí v hodnocení SC Magazine

[Tisková zpráva] Široká nabídka výkonných, spolehlivých a snadno použitelných produktů z oblasti komunikace a informační bezpečnosti přinesla společnosti Barracuda Networks v uplynulých letech řadu velmi prestižních ocenění a stejný trend pokračuje také v roce letošním.

Sdílet

Na úvod připomeňme alespoň několik nejvýznamnějších ocenění z minulého roku. Hned na jeho počátku byla společnost Barracuda Networks nominována mezi mezi finalisty v hodnocení Excelence Awards, které provádí odborný časopis SC Magazine. Toto výroční hodnocení si klade za cíl ocenit ta nejlepší a nejúspěšnější řešení z vybraných oblastí bezpečnosti informačních systémů. Definitivní výsledky byly zveřejněny loni v dubnu u příležitosti konání RSA Conference. Stejně jako i v minulých letech se řešení Barracuda Networks dostala na první příčky mezi řadou nominovaných produktů různých výrobců a Barracuda Spam Firewall získal ocenění „2008 SC Magazine Excellence Award“ v kategorii bezpečnostních řešení pro menší a střední firmy.

Jedno z významných ocenění získala společnost Barracuda Networks rovněž od známého magazínu Windows IT Pro z vydavatelství Penton Media, jehož nezávislé recenze a hodnocení si v průběhu let získaly vysoké renomé u IT odborníků z celého světa. V ostré konkurenci jiných zařízení Barracuda Spam Firewall koncem loňského července získal nejvyšší ocenění „2008 Editor’s Best Award“, které Windows IT Pro uděluje hardwarovým produktům, které kromě špičkových technických parametrů zákazníkům současně přinášejí nejlepší užitnou hodnotu.

Prestižní ocenění získal Barracuda Spam Firewall také od odborného časopisu NetAdmin World Magazine, který vychází v Číně a obsahově se zaměřuje na profesionály z oblasti IT. NetAdmin World Magazine uspořádal v závěru loňského roku anketu mezi svými čtenáři, kteří měli sami zvolit řešení, které dokáže nejlepším způsobem odpovědět na jejich současné problémy a požadavky spojené se správou a provozem jejich IT systémů. V kategorii antispam řešení čtenáři za svého favorita jednoznačně zvolili Barracuda Spam Firewall. Samotní uživatelé na jednom z největších a nejrychleji se rozvíjejících IT trhů na světě tak opět potvrdili skvělé užitné vlastnosti produktu Barracuda Spam Firewall, který díky tomu od NetAdmin World Magazine získal ocenění „Most Popular Product“.

Další ocenění získal produkt Barracuda Message Archiver, a to v rámci výstavy a konference LinuxWorld and Next-Generation Data Center Conference & Expo, jejíž tradiční součástí je i udělování cen pro nejlepší řešení v daném oboru. V celkem dvanácti různých skupinách produktů byla zastoupena rovněž kategorie Best Messaging Solution, kde vítězství získala společnost Barracuda Networks se svým zařízením Barracuda Message Archiver 850, kterému bylo uděleno jedno z ocenění „LinuxWorld Product Excellence Award“.

V samém závěru roku 2008 pak opět přišlo na řadu tradiční výroční ocenění Excelence Awards udělované SC Magazine. V ostré konkurenci téměř sedmi stovek přihlášených produktů mnoha výrobců se i tentokrát řešení Barracuda Networks propracovala na přední pozice a hned tři z nich byla v příslušných kategoriích nominována mezi finalisty 2009 SC Awards. Barracuda IM Firewall v kategorii Best Instant Messaging Security Solution, Barracuda Web Filter v kategorii Best Web Filtering Solution a nakonec Barracuda Web Site Firewall v kategorii Best Web Application Security Solution.

K definitivnímu vyhodnocení došlo letos koncem dubna a stejně jako v roce minulém se společnost Barracuda Networks i tentokrát propracovala na absolutní špičku, když produkt Barracuda IM Firewall získal v rámci hodnocení SC Magazine 2009 Reader Trust Award prvenství v kategorii Best IM Security Solution.

V České republice je distributorem zařízení Barracuda Networks společnost Gesto Communications.