Hlavní navigace

Barracuda Web Filter opět mezi elitou

[Tisková zpráva] Začátek nového roku už tradičně přináší další výroční ocenění udělované odborným časopisem SC Magazine, jehož cílem je vybrat ta nejlepší a nejúspěšnější řešení z oblasti bezpečnosti informačních systémů. Již po sedmé za sebou se v ostré konkurenci několika desítek přihlášených řešení mnoha výrobců mezi absolutní špičku opět propracovala společnost Barracuda Networks.

Sdílet

Tento rok byl v rámci „SC Magazine Reader’s Trust Awards“ mezi finalisty v kategorii “Best Content Security” nominován produkt Barracuda Web Filter spolu se službou Barracuda Web Filtering Service. 

Na tomto místě je vhodné  připomenout, že již dříve získal Barracuda Web Filter v jiném hodnocení SC Magazine maximální počet hvězdiček ve všech sledovaných kritériích a byl zařazen do elitního klubu „SC Magazine Recommended“. 

Barracuda Web Filter uživatele chrání  před spyware, malware a dalšími typy škodlivých kódů spojených s využíváním internetových aplikací, jako je například web, instant messaging, nebo Internet telefonie. Kromě eliminace různých bezpečnostních rizik produkt nabízí i další pokročilé možnosti pro filtrování a blokování nežádaného internetového provozu, takže může významně přispět ke zvyšování produktivity práce zaměstnanců. S tím souvisí také úspory investičních a provozních nákladů vzhledem ke sníženým nárokům na kapacitu internetového připojení a dalších síťových zdrojů. 

Zatím poslední významné  vylepšení osvěd­čeného produktu Barracuda Web Filter se týká  jeho využití u vzdá­lených uživatelů, kteří mohou mít na svých laptopech instalován softwarový doplněk Barracuda Web Security Agent. Administrátoři zařízení Barracuda Web Filter tak mají k dispozici bohaté možnosti, jak snadno a efektivně nastavit široké spektrum pravidel pro vzdálené uživatele, kteří jsou díky tomu automaticky chráněni před různými typy spyware, malware a dalším nežádoucím obsahem z Internetu. 

Stávající modely Barracuda Web Filter pokrývají svou kapacitou potřeby malých, středních i větších firem, a to včetně velkých korporátních zákazníků. Navíc je v případě potřeby možné spojit několik těchto zařízení do svazku a dosáhnout tak ještě větší kapacity a spolehlivosti celého řešení. 

Více informací o Ba­rracuda Web Filter, Barracuda Web Security Agent a Barracuda Web Filtering Service můžete získat na těchto stránkách:

http://www.ges­tocomm.cz/ges­to-communications-produkt-barracuda-networks-web-filter-drive-spyware-firewall.htm 

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).