Hlavní navigace

BARRANDOV TV OBDRŽELA NA 40 NÁMĚTŮ SITCOMU

[Tisková zpráva] Praha, středa, 16. července 2008 - Digitální televize Barrandov TV vypsala 29. června 2008 poptávkové řízení na námět a následně výrobu původního českého hraného sitcomu. Do uzávěrky, stanovené na 15. července 2008, zaslalo návrh 38 uchazečů - jak profesionálních, tak amatérských scénáristů.

Sdílet

„Náměty jsou velmi různorodé a jsou situovány například do prostředí vysokoškolské koleje, vesnického fotbalového klubu, psího útulku, maloměstské radnice, supermarketu, seznamovací agentury, soudní síně, rádia vysílajícího „do zdi“, garáže, kde čtyři mladí lidé nacvičují travesty show, soukromé herecké školy nebo maloměstské cukrárny. Nechybí však ani tradiční a osvědčené prostředí více-generačního rodinného domku, činžovního domu s jeho osobitými nájemníky nebo vojenské základny“, uvedl ředitel marketingu a PR Janis Sidovský.

Programový šéf Barrandov TV, Přemysl Svora, nyní se svým týmem pročte jednotlivé náměty situačních komedií a výsledek výběrového řízení oznámí do 30. srpna 2008. Digitální televize Barrandov TV zahájí své vysílání 11. 1. 2009 a dosažitelná bude přes satelit, kabel nebo set–top–box.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).