Hlavní navigace

BARRANDOV TV & STUDIO PŘIPRAVUJÍ SPOLEČNÝ EVENT V KARLOVÝCH VARECH

[Tisková zpráva] Praha, neděle, 29. června 2008 Akciové společnosti Barrandov Studio a Barrandov Televizní Studio v rámci 43. Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech pořádají společný „Filmařský večírek“. „Letos půjde o zcela výjimečný večer, který oslaví tradici značky Barrandov“, uvedl ředitel marketingu a PR Barrandov TV Janis Sidovský.

Sdílet

„Hosté budou přicházet po cestě z živých květin, rámované loučemi a starožitnými svícny. Ještě než ochutnají mnohé z gastronomických lahůdek, projdou brokátem a baldachýny dekorovanou terasou, potkají obsluhu v kostýmech Oscarem oceněného Amadea a usednou na sofa ze seriálu Arabela. Budou překvapeni ohňovou show a akrobatickými výkony hvězd večera. Půjde o jedinečnou party plnou orchidejí, záře a provokativní magie“, vyjmenoval Sidovský. Filmařský večírek pro 300 pozvaných hostů se pod širým nebem uskuteční v sobotu 5. července 2008.

Barrandov Studio je jedním z oficiálních partnerů karlovarského filmového festivalu a event pro VIP hosty v rámci festivalu pořádá potřetí.