Hlavní navigace

Barrandovský videostop od 3.3. každý čtvrtek na Barrandově

[Tisková zpráva] Velká filmová soutěž Barrandovský videostop poprvé vstoupí na obrazovku ve čtvrtek 3. března 2011 ve 21:15 hodin. Čtvrtá nejsledovanější stanice plánuje vysílání 17 dílů na každý čtvrtek večer.

Sdílet

Soutěž o cestu do Hollywoodu bude uvádět trojnásobný držitel Týtý, moderátor Jan Rosák, který v každém díle prověří znalosti tří soutěžících z oblasti českého filmu. TV Barrandov pořad natáčí u příležitosti 80. výročí založení Ateliérů Barrandov a také proto se rolí arbitrů soutěže zhostí režisérské legendy jako Juraj Herz, Václav Vorlíček, Jiří Svoboda nebo Karel Smyczek.

Soutěžící se účastní nejprve dvanácti základních kol, z nichž vítězové postoupí do semifinále, které vyvrcholí soubojem o finálovou cenu – cestu do amerického Barrandova, Hollywoodu.

TV Barrandov pro diváky připravila doprovodné soutěže na speciálním webu a prostřednictvím aplikace pro iPhone a iPod Touch, která je k dispozici zdarma. Na webu Barrandovský videostop si od dnešního dne uživatelé mohou přehrát znělku, ke které hudbu složil Jan P. Muchow.

V prvním díle Barrandovského videostopu se jako arbitr představí režisér Zdeněk Troška a v rolích poradců Jiřina Jirásková, Bob Klepl s Jaroslavou Kretschmerovou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).