Hlavní navigace

Basketbalová NBA i s českou hvězdou Veselým opět na stanici NOVA sport

[Tisková zpráva] Diváci stanice NOVA sport se mohou i v letošní sezoně těšit na nejlepší basketbalovou ligu světa NBA. Po náročných jednáních se hráči s majiteli konečně dohodli na nové kolektivní smlouvě a pozdržená základní část odstartuje velmi atraktivními duely 25. prosince 2011.

Sdílet

Praha, 23. prosince 2011 – Sváteční večer ozdobí duel loňských finalistů ligy Dallasu a Miami, po nich nastoupí Los Angeles Lakers proti Chicagu. Oba zápasy se hrají v příjemných večerních středoevropských časech a NOVA sport je nabídne v přímém přenosu.

Letošní sezona je pro české fanoušky o to atraktivnější, že se v NBA po letech opět objeví český hráč. Jan Veselý byl draftován dokonce jako číslo 5 týmem Washington Wizards a měl by už ve své nováčkovské sezoně dostat spoustu příležitostí.

NOVA sport nabídne divákům znovu 24 zápasů základní části, All-Star Game, play-off a kompletní finálovou sérii. Celou sezonu bude provázet i tradiční magazín NBA Action.

Přímý přenos utkání Dallas-Miami můžete sledovat v neděli 25. prosince od 20:35 hodin., další přímý přenos LA Lakers-Chicago začíná ve stejný den od 23:05 hodin.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).