Hlavní navigace

BatteryShop.cz výrazně zlevňuje baterie do notebooků, cena kleslá až o 20 %

[Tisková zpráva] Internetový obchod BatteryShop.cz od dnešního dne zlevňuje baterie do notebooků. Cena baterií poklesla téměř o 20 %, jedná se tak o nejvyšší jednorázovou slevu za uplynulých pět let. Důvodem je snížení výrobních nákladů a posílení kurzu koruny vůči dolaru. Revize ceníku má za cíl podpořit prodej baterií v roce 2011.

Sdílet

Zákazníci specializovaného obchodu BatteryShop.cz mají možnost ode dneška nakoupit veškeré baterie do notebooků s výraznou slevou, snížení ceny je trvalé. V rámci přeceňování došlo k poklesu ceny v průměru o 13 %. V případě nákladných externích baterií však sleva dosahuje téměř 20 %. Například nejprodávanější produkt e-shopu Baterie T6 power pro HP Compaq nx6110 zlevnila z 1786 Kč na 1 555 Kč.  

„Rozhodli jsme se pro kompletní přecenění všech baterií do notebooků z našeho sortimentu. Neprovádíme však plošné zlevnění, ale u každého produktu snižujeme cenu podle vývoje jeho hodnoty na trhu,“ sdělil Radim Tlapák, ředitel internetového obchodu BatteryShop.cz. „K přeceňování běžně dochází i několikrát ročně, tentokrát se však jedná o zásadní zlevnění, proto k výraznějším slevám letos už asi nedojde. Ceny však budeme sledovat a upravovat i nadále,“ dodal Tlapák. 

K poklesu ceny baterií do notebooků  dochází díky rozvoji moderních technologií, které umožňují  stlačování výrobních nákladů na minimum. Na cenu má rovněž vliv vývoj kurzu koruny vůči dolaru, který registruje trvalý pokles. V roce 2010 zaznamenal internetový obchod BatteryShop.cz meziroční snížení hodnoty baterií do notebooků o 12 %, letošní rok však pravděpodobně přinese ještě výraznější slevy. 

„Nejviditelnější pokles ceny je dlouhodobě možné sledovat právě v případě baterií do notebooků. U baterií do ostatních mobilních přístrojů není pokles hodnoty tak výrazný. V rámci ostatních komodit se proto nechystáme k plošnému přecenění, ale ceny budeme upravovat pouze nárazově,“ informoval Radim Tlapák z e-shopu BatteryShop.cz, který nabízí široký sortiment baterií do notebooků, mobilních telefonů, videokamer, fotoaparátů a PDA. Pro snadnou identifikaci vlastního zboží internetový obchod prodává baterie pod značkou T6 Power.  

 
 

O e-shopu BatteryShop.cz

 

Společnost BatteryShop.cz má v obchodování na internetu dlouhodobé zkušenosti, věnujeme se mu od roku 1998. Specializuje se výhradně na prodej baterií. Všichni pracovníci mají s produkty z oboru počítačové elektroniky bohaté zkušenosti. Obchodními partnery jsou společnosti z Asie a USA. Všechny prodávané baterie splňují přísné evropské normy a mají všechny certifikáty potřebné pro prodej v zemích Evropské unie

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).