Hlavní navigace

Beastie Boys na Óčku!

[Tisková zpráva] Na všechny diváky hudební televize Óčko čeká v sobotu 17. února 2007 od 20:00 česká televizní premiéra.

Sdílet

Exkluzivně, ještě před uvedením filmu na DVD, je připraven do vysílání devadesátiminutový film natočený v roce 2004 na vyprodaném koncertě BEASTIE BOYS v newyorské Madison Square Garden. Jde o netradiční dílo, které vzniklo sestříháním materiálu 50 amatérských kameramanů. Z padesáti různých perspektiv tak vzniklo padesát energií nabitých výpovědí, které diváka vrhají do víru živého vystoupení legendárních Bestie Boys. Je to unikátní snímek, který dynamicky zachycuje širokou paletu zážitků z živého koncertu. A vy jej díky Óčku můžete zažít také. 17. února od 20:00 na Óčku!

Fotografie k filmu lze stáhnout zde: http://www.ae­rofilms.cz/sou­bory/beastie-boys/beastie-boys-fotky.zip

A pro fanoušky skvělých koncertů máme dobrou zprávu. Už teď se můžete těšit na březnové koncerty těchto kapel a interpretů: Seal – Depeche Mode – Madonna – Phil Collins

V současné době lze Óčko naladit v multiplexu B společnosti Czech Digital Group (Praha, 46. kanál). Mimo to lze Óčko sledovat volně přes satelit ASTRA a na internetu (na adrese http://ocko.id­nes.cz/stream­.asp). Program přebírají prakticky všichni kabeloví operátoři v České republice.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).