Hlavní navigace

Alice Bendová se stala novou tváří e-shopu Krasa.cz

[Tisková zpráva] Chrudim, 15. března 2010 - Alice Bendová zahájila exkluzivní spolupráci s e-shopem Krasa.cz. Populární herečka nově nabídne návštěvníkům internetového obchodu zajímavé rady a tipy k nákupu kosmetiky. Bendová se tak stala čtvrtou tváří e-shopů společnosti Vivantis. Přední internetový prodejce již loni na podzim zahájil spolupráci s Mahulenou Bočanovou, Dianou Kobzanovou a Tomášem Hanákem.

Sdílet

Zákaznice e-shopu Krasa.cz se mohou s tváří oblíbené herečky na stránkách internetového obchodu setkávat již v březnu. Alice Bendová zde bude pravidelně sdělovat své dojmy a zkušenosti s jednotlivými výrobky. Zájemcům navíc poskytne rady k nákupu, tipy na originální dárky, prozradí své oblíbené kosmetické značky a otestuje i některé vybrané produkty.

„Alice Bendová je normální, spontánní ženou, stejně jako naše zákaznice. Proto chceme prostřednictvím jejích kosmetických rad přiblížit náš obchod běžným návštěvníkům,“ uvedla Petra Vacková, obchodní ředitelka internetového obchodu Krasa.cz. „V loňském listopadu jsme navázali spolupráci se třemi českými celebritami. Tyto osobnosti pro nás namluvily úspěšné předvánoční radiové spoty a intenzivní spolupráce pokračuje i nadále,“ doplnil Martin Rozhoň, ředitel společnosti Vivantis, která kromě e-shopu Krasa.cz provozuje obchody Parfemy.cz, Sperky.cz nebo Hodinky.cz.

Spolupráce Alice Bendové se společností Vivantis je prozatím plánována na dobu jednoho roku. Herečka bude v kosmetickém magazínu informovat nakupující o zajímavých výrobcích nejen z oblasti péče o tělo a dekorativní kosmetiky, ale přinese také maminkám rady pro péči o pokožku v těhotenství a tipy na dětskou kosmetiku. „Kosmetiku používám denně, ale nejsem zastáncem jedné značky. Ráda přípravky kombinuji a zkouším novinky. Stále experimentuji, dávám přednost mastnějším a neparfémovaným krémům. Nyní v těhotenství pečuji o tělo samozřejmě intenzivněji,“ prozradila herečka Alice Bendová, nová tvář e-shopu Krasa.cz.

Herečka, modelka a moderátorka Alice Bendová se proslavila především svými rolemi v českých seriálech Velmi křehké vztahy a Hop nebo trop. Dále ji tuzemští diváci mohli vidět například ve filmech Sametoví vrazi, Duše jako kaviár nebo Báječná léta pod psa. V současné době se Alice Bendová objevuje v pořadu televize Prima s názvem Hádej, kdo jsem!