Hlavní navigace

Benefiční koncert "Aneta pro Světlušku"

[Tisková zpráva] (V Praze, 21. 10.) – Ve čtvrtek 20. listopadu 2008 se v prostoru Pražské křižovatky uskuteční již 4. ročník benefičního koncertu „ANETA PRO SVĚTLUŠKU.“ Spolu s patronkou Světlušky Anetou Langerovou zazpívají pro nevidomé Dan Bárta  Illustratosphere, Mário Bihári, Honza Jareš a nevidomé děti, které Světluška podporuje v rozvoji talentu. Koncertem provede Saša Rašilov.

Sdílet

Živě jej odvysílá Česká televize na programu ČT 1 a Český rozhlas 1 – Radiožurnál. Diváci se seznámí s tím, jak konkrétně pomohly peníze shromážděné v předešlém ročníku sbírky Světluška. V průběhu večera předá Světlušce symbolický šek generální partner projektu Světluška finanční skupina AXA. Koncert pořádá Nadační fond Českého rozhlasu a Agentura Art Shock.

Vstupenky lze zakoupit v předprodeji sítě Ticketpro a Ticketstream od 250 Kč a v den konání na místě od 300 Kč. Vstupenky jsou pouze k stání a cena vstupenky neurčuje místo v sále. Kapacita sálu je 600 míst. Přímý přenos od 20,00 hod., vstup do sálu od 18,45 do 19,40 hod.