Hlavní navigace

BENETA.cz, s.r.o. podpořila přístup českých společností do virtuálního světa Second Life

[Tisková zpráva] Softwarová společnost BENETA.cz, s.r.o. se významnou měrou podílela na vytvoření portálu www.secondlife.cz a tím usnadnila vstup českým podnikům do virtuálního světa Second Life společnosti Linden Lab.

Sdílet

Second Life je 3D virtuální svět, který od svého vzniku explozivně roste a dnes je obydlen více jak 5ti miliony obyvatel, kteří jej využívají pro komunikaci, zábavu a budování nových obchodních příležitostí. Uživatelé Second Life denně utratí více jak 30 mil. Kč.

„Projekt www.secondlife.cz je provozován českou komunitou specialistů na Second Life a slouží ke sdílení zkušenosti, znalostí a poznatků z virtuálního života. Dokáže pomoci jak novým obyvatelům Second Life, které naučí využívat všechny možnosti virtuálního světa, tak i českým firmám, které chtějí do Second Life vstoupit. Pomoc spočívá ve vybudování firemního sídla, transformaci služeb a výrobků do virtuálního prostředí, virtuálním marketingovém poradenství a v přednáškové a publikační činnosti apod.“ uvádí Martin Dvořák, ředitel společnosti BENETA.cz.

Společnost BENETA.cz se řadí mezí přední dodavatele internetových řešení. Specializuje se na webové prezentace a aplikace. Pracuje pro klienty ze státní správy (MPO, MPŠV, MŽP, CzechInvest, Akademie věd ČR, KRNAP) i komerční sféry (Krka , Generali PF, Candy, InternetTrading, IGNUM). BENETA.cz je certifikována dle ISO 9001:2000, členem OSS a APEK, zakladatelem OpenMeeting.biz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).