Hlavní navigace

BenQ VA LED Monitor EW Série – jednoduché řešení s grácií

[Tisková zpráva] Monitor od společnosti BenQ s VA-LED panelem EW2430 již získal prestižní ocenění iF Award za design. Novinka nabídne nativní kontrastní poměr 3 000 : 1, panel s osmibitovým zobrazením barev a plnou konektivitu.

Sdílet

Praha, 18. března 2011 – Mezinárodně uznávaný výrobce digitálních monitorů, společnost BenQ, představuje nový monitoru řady EW, s VA obrazovkou a podsvícením LED, který nese označení EW2430. Vzhledově velmi povedený displej disponuje nativním kontrastním poměrem s hodnotou 3 000:1, patentovanou technologií BenQ Senseye® Human Vision a panelem s osmibitovým zobrazením barev. Největší přínos pro zákazníka spočívá v plné konektivitě a kvalitním zobrazení videa – novinka tak nabízí vynikající audiovizuální zážitky. 

Monitor EW2430 se může pochlubit designem od společnosti BenQ, za nějž výrobce získal cenu iF Awards 2011. Designéři BenQ zareagovali na současné ekologické trendy, a proto použili recyklovatelné materiály, z nichž převažuje hlavně hliník. Aby krása všech použitých materiálů vynikla, byl jejich povrch důsledně zpracován jemnou metalurgickou řemeslnou prací. Výsledné kontury tak působí čistým a elegantním dojmem, jsou stylovou esencí jednoduchého a rafinovaného vzhledu a budou se dobře vyjímat v jakémkoliv zvoleném prostoru a korespondovat s libovolným životním stylem. Černý zrcadlový povrch monitoru je doplněn metalickým stojanem, a vytváří tak esteticky příjemný celek.  

24palcový  VA LED monitor BenQ EW2430 se vyznačuje nativním kontrastním poměrem 3 000:1, který umožňuje dosáhnout nadstandardní hloubky obrazu při současné minimalizaci úniků světla. Díky tomu nabídne lepší kontrast a míru detailů i v tmavých filmových scénách. Dynamický kontrastní poměr tohoto monitoru odpovídá hodnotě 20 000 000:1, což výrazně zlepšuje úroveň detailů i barevného kontrastu. Osmibitové podání barev s 16,7 miliony odstínů přináší skutečně intenzivní podání obrazu a jemnější barevný přechod v každém snímku. 

Monitor BenQ EW2430 podporuje celou paletu prvků audiovizuální zábavy. Jeho součástí je konektor na sluchátka, audio vstup a výstup, dva HDMI porty, jeden D-Sub a jeden DVI-D konektor pro podporu různých herních zařízení. Díky tomu si poradí se zpracováním jak analogových, tak i digitálních signálů. K dispozici jsou dále čtyři USB porty pro kompatibilitu s téměř jakýmkoliv příslušenstvím. Estetické rozšíření monitoru pod obrazovkou zároveň ukrývá dva 2 W reproduktory, které nabízejí komfortní podání zvuku, aniž by bylo nutné dokupovat externí reproduktory. 

Monitor BenQ EW2430 je v České republice dostupný za cenu 4.666 bez DPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).