Hlavní navigace

BER NEBO NEBER: Největší dosavadní výhra!

[Tisková zpráva] 1. díl pořadu Ber nebo neber byl odvysílaný 11. 2. Právě tento díl inspiroval pana Marka Mišku z Kladna, aby se do soutěže přihlásil. „Hlásil jsem se už do podobných pořadů. Ale nikdy jsem neměl to štěstí, abych se před kamery dostal,“ tvrdí a dodává: „Takže jsem si velké naděje nedělal ani tentokrát a říkal si, že se o přihlášení nyní pokusím naposled.“

Sdílet

Štěstí se na pana Mišku usmálo, protože do soutěže byl vybrán a na natáčení dorazil společně se svými kamarády a otcem. „Číslo „tajemného“ kufříku, který se smí otevřít až na konci a o jehož částce uvnitř ví jen bankéř, který podle ní dává nabídky, jsem zvolil 17.“ Když se hra blížila ke konci, zůstaly mi pouze tři částky 5,– , 2 500 000,– a 1 000 000 korun. „Měl jsem ohromnou radost, že jsem se zbavil té nejmenší částky, protože kdybych neměl to štěstí, nabídka od bankéře by byla kolem půl milionu. To jsou sice hezké peníze, ale já nakonec získal o mnoho víc,“ pochvaluje si soutěžící.

Pan Marek Miška pracuje jako podnikatel v Kladně. Je rozvedený a má 5,5letou dceru Katku. Jeho velkým snem je si za vyhranou částku pořídit dům a vytvořit tak pro svou dceru příjemné zázemí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).