Hlavní navigace

BER NEBO NEBER – NOVÝ POŘAD PRIMA TV BUDE MODEROVAT PAVEL ZUNA

[Tisková zpráva] Televize Prima už informovala o tom, že připravuje na počátek roku 2OO7 nový formát podle licence zakoupené od společnosti Endemol International BV. Soutěžní pořad, v zahraničí známý pod názvem „Deal or No Deal“ uvede Prima TV už v únoru letošního roku.

Sdílet

Pořad byl či stále je s velkým úspěchem vysílán ve více než 27 zemích světa, například v Albánii, Argentině, Austrálii, Belgii, Bulharsku, Chile, Francii, Německu, Indii, Itálii, Izraeli, Maďarsku, Mexiku, Nizozemí, Polsku, Rumunsku, Rusku, Spojených státech amerických a Kanadě, na Středním východě, ve Španělsku, Švédsku, Švýcarsku, Thajsku, Tunisu, Turecku, USA a také na Slovensku.

Českou verzi formátu pod názvem „Ber nebo neber“ bude moderovat Pavel Zuna a Prima TV ji uvede už v únoru. V napínavé soutěži, která je hrou nervů, odhadu soutěžícího, jeho schopností správně se rozhodnout a určit okamžik, kdy se vyplatí riskovat, může hráč vyhrát až 5 milionů korun. A může také odejít pouze s jednou korunou českou. To vše nikoli díky encyklopedickým znalostem, ty nejsou principem pořadu. To vše jen díky štěstí a umění ve správný čas správně zariskovat.

„Pro televizní pořad tohoto typu je velmi důležitá osobnost moderátora. Pavel Zuna je ideální volbou, má velkou televizní zkušenost a splňuje přesně předpoklady pro moderování této hry. Je silnou osobností, má smysl pro gradování hry, bude dobře komunikovat se soutěžícími, má cit pro vystižení momentu, kdy je potřeba ukázat hráčům přívětivou či přísnější tvář,“ říká Rostislav Uher, šéfredaktor vlastní tvorby Prima TV.

„Byl jsem velice mile překvapen z průběhu generální zkoušky. Natáčeli jsme dva díly, a ač byli soutěžící kompars, tak jsme oni, publikum i já prožívali neskutečné napětí a nemohli se dočkat výsledků. Pevně věřím, že stejně tak příjemná, pohodová, a hlavně napínavá budou první dvě natáčení, která mě čekají v těchto dnech,“ říká Pavel Zuna.

Soutěžní pořad Ber nebo neber je novinkou, která doposud na českém televizním trhu chyběla. Momentálně probíhá natáčení prvních dílů ve studiu v areálu Avia Letňany. S natáčecím prostředím a detaily této show Vás seznámíme na slavnostní prezentaci, která se bude konat už ve čtvrtek 18.1.2007 právě na místě, kde se pořad natáčí. Výrobu pořadu pro Prima TV zajišťuje společnost TV Barrandov, spol. s r.o. Oficiální webovou prezentaci pořadu zastřeší portál Atlas.cz. Více informací najdete v přiložené tiskové zprávě společnosti ATLAS.CZ, a.s.