Hlavní navigace

Beta verze programů Visual Studio 2010 a .NET Framework 4 jsou ke stažení

[Tisková zpráva] Čeští uživatelé mají příležitost otestovat nejnovější vývojářské produkty

Sdílet

Praha, 20. května 2009 – Microsoft dnes pro veřejnost uvolnil beta verzi vývojářského nástroje Visual Studio 2010 ve verzích Professional, Suite a Team Foundation Server. Řadu zlepšení a novinek je možné od dnešního dne testovat také u platformy .NET Framework 4. Obě beta verze je možné stáhnout prostřednictvím služby Microsoft Downloads.

Cílem společnosti Microsoft je získat od konečných uživatelů a partnerů zpětnou vazbu, díky které bude možné odstranit případné chyby a zapracovat nové podněty ze strany uživatelů. Termín uvedení finálních verzí produktů Visual Studio 2010 a .NET Framework 4 na trh Microsoft zveřejní na konci tohoto roku.

Beta verze obou programů je možné již nyní stáhnout ze stránek: http://www.mi­crosoft.com/dow­nloads/detail­s.aspx?Family­ID=752cb725–969b-4732-a383-ed5740f02e93&­displayLang=en. Předplatitelům služby MSDN jsou obě beta verze k dispozici na MSDN serveru: http://www.mi­crosoft.com/cze/msd­n/.

Zájemci o Visual Studio 2008 mají stále šanci využít řadu výhodných nabídek a získat tak profesionální vývojářské nástroje. Více informací je k dispozici na www.microsoft­.com/VisualStu­dio.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).