Hlavní navigace

Bezdrátové směrovače D-Link splňují podmínky technologie Intel Viiv

[Tisková zpráva] Londýn, 14. srpna 2006 – Společnost D-Link oznámila, že dva z jejích nejlépe prodávaných bezdrátových směrovačů prošly testem, požadovaným pro získání osvědčení pro technologii Intel® Viiv™, který potvrzuje kompatibilitu s počítači na platformě Intel® Viiv™.

Sdílet

Bezdrátový směrovač D-Link Xtreme G (DI-624) a dvoupásmový bezdrátový směrovač D-Link AirPremier AG (DI-784) byly testovány na spolupráci s počítači, využívajícími technologii Intel Viiv. Odzkoušené směrovače umožní zákazníkům využívat také nejnovější aktualizaci softwaru Intel® Viiv™ pro jednodušší instalaci prověřených zařízení.

„Získání osvědčení pro technologii Intel Viiv potvrzuje náš závazek přinést zákazníkům novou generaci řešení konektivity, aby mohli využívat snadného sdílení a okamžitého přístupu k digitálním médiím a zábavě z libovolného místa svých domovů,“ řekl Osbert Ong, produktový manažer D-Link (Europe) Ltd. „Naše směrovače, dodržující průmyslové standardy, poskytují uživatelům vynikající možnost, jak vytvořit výkonnou domácí síť, určenou nejen pro sdílení souborů, ale také pro streamování digitálních médií.”

Technologie Intel Viiv je novou značkou společnosti Intel pro domácí multimediální počítače, které mají změnit způsob, jakým lidé ovládají, sdílejí a užívají stále rostoucí spektrum filmů, programů, hudby, her a fotografií.

„Technologie Intel Viiv je prestižní označení počítačů, které ve spolupráci s dalšími kompatibilními službami, zařízeními a směrovači, jako jsou ty od D-Link, přinesou uživatelům novou úroveň digitální zábavy,“ řekl Gerald Holzhammer, viceprezident Digital Home Group a generální ředitel Consumer PC Platform Group společnosti Intel. „S potěšením oznamujeme dokončení procesu ověřování několika bezdrátových směrovačů D-Link. Zákazníci budou moci tyto směrovače snadno poznat podle doporučujícího označení ‚Enjoy with Intel Viiv technology‘.”

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).