Hlavní navigace

Bezdrátový adaptér ZyXEL WPA-1000 – krok k lepším prezentacím

[Tisková zpráva] ZyXEL uvádí na trh adaptér WPA-1000, který dodá kancelářským projektorům bezdrátové schopnosti. Zařízení umožňuje prezentaci dokumentů, obrázků a videa přes zabezpečené 802.11 b/g Wi-Fi připojení bez toho, abyste museli notebook fyzicky propojit s projektorem.

Sdílet

ZyXEL WPA-1000 nabízí možnost přeměnit konvenční kabelové projektory/monitory na mnohem všestrannější bezdrátové řešení. Celý proces trvá jen okamžik, protože WPA-1000 je schopen rozpoznat signály prakticky všech projektorů/monitorů a napomáhá při nastavení projekce. Profesionální prezentace může začít jedním stiskem tlačítka.

S adaptérem ZyXEL WPA-1000 už není potřeba přepojovat VGA kabel u každé prezentace zvlášť, zařízení se totiž umístí k projektoru, propojí se s ním kabelem a notebooky prezentátorů se pak připojují bezdrátově, prezentace tak probíhá v klidu a hladce. Administrátor přístroje WPA-1000 může také spustit projekci přihlášeného uživatele a ostatní seřadit do fronty a na ovládacím panelu kontrolovat prezentaci.

„Prezentace jsou součástí mnohých povolání a je vždy v zájmu všech zúčastněných, aby byli svědky prezentace a ne zdlouhavého přepínání a nastavovaní různých počítačů k projektoru,“ říká k příčinám vývoje zařízení Martin Bratičák, Indirect Sales Channel Manager společnosti ZyXEL. „Navíc se dnes ve firmách na mnohých projektech podílí více pracovníků a díky WPA-1000 mohou každý prezentovat svou vlastní část ze svého notebooku, aniž by to prezentaci prodloužilo,“ dodal Martin Bratičák k využití adaptéru.